حضور مستمر مردم در صحنه‌ آبادانی و پیشرفت کشور را رقم زده است

حضور مستمر مردم در صحنه‌ آبادانی و پیشرفت کشور را رقم زده است



عباس ملازینلی امشب در مراسم افتتاح نمایشگاه عکس «شکوه مشارکت» که همزمان با ۲۹ اردیبهشت، سالروز انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا برگزار شد، حضور مردم در انتخابات ۲۹ اردیبهشت ۹۶ را حماسه ای ماندگار خواند و اظهار داشت: مردم همواره حامیان و همراهان اصلی انقلاب بوده اند.

وی تاکید کرد: مردم ایران به این بلوغ سیاسی دست یافته اند که هر کجا در صحنه حضور جدی داشته باشند، انقلاب و نظام آنها با اقتدار بیشتری به پیش خواهد رفت.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری یزد ادامه داد: هرگاه مردم حضور آگاهانه در صحنه های مختلف داشته اند، پیشرفت و آبادانی برای کشور رقم خورده است و مشارکت بالای مردم در انتخابات سال گذشته نیز به همین دلیل شکل گرفت.

ملازینلی بیان کرد: به طور قطع بدون حضور مستمر و دلسوزانه مردم، انقلاب اسلامی نمی‌توانست به مرحله کنونی برسد و موفقیت‌های متعدد خود در عرصه‌های گوناگون خود را به دست آورد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود عنوان کرد: امروز در عرصه‌های مختلف به ‌ویژه در حوزه فرهنگی شاهد نگاه یکدست فرهنگی در بین مدیرانی هستیم که نتیجه انتخابات اخیر بوده اند و نتیجه این انتخاب و روی کار آمدن این مدیران، افتتاح گذر فرهنگ و هنر یزد و تشکیل چنین نمایشگاه‌هایی بوده است.

ملازینلی اظهار امیدواری کرد: مردم همواره آگاهانه و دلسوزانه در صحنه های مختلف حضور داشته باشند و اکنون که دشمنان مصمم‌تر از هر زمان دیگری کمر به دشمنی بسته اند، نقشه های دشمنان را نقش برآب کنند.

نمایشگاه عکس شکوه مشارکت، شامل ۲۹ فریم از تصاویری است که توسط عکاسان خبری استان یزد در روز انتخابات ۲۹ اردیبهشت ماه ۹۶ تهیه شده و تا شامگاه یکم خرداد 97 در گذر فرهنگ و هنر مازاری‌های یزد برای بازدید عموم برپاست.

<خبرگزاری مهر>