حضور محمدرضا پیرنیا در همایش سه شنبه های بدون خودرو

حضور محمدرضا پیرنیا در همایش سه شنبه های بدون خودروچهل و نهمین هفته از همایشهای دوچرخه سواری با شعار سه شنبه های بدون خودرو، به میزبانی سازمان فرهنگی ورزشی اجتماعی شهرداری یزد برگزار شد.
 
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد؛ چهل و نهمین هفته از همایشهای دوچرخه سواری با شعار سه شنبه های بدون خودرو، با حضور محمدرضا پیرنیا، رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد و به میزبانی این سازمان برگزار شد.
 
در همایش این هفته که به مناسبت عید بزرگ مبعث و همچنین سالروز شکست آمریکا در صحرای طبس با حضور پرشور علاقه مندان برگزار شد، شرکت کنندگان حرکت خود را از میدان باغ ملی آغاز و با رکاب زدن در خیابان های فرخی، میدان شهید بهشتی و خیابان امام (ره) با حضور در گلزار شهدای خلدبرین بر مزار شهید منتظرقائم حاضر شدند.
 
در پایان این همایش شرکت کنندگان به مقام شامخ شهدای انقلاب اسلامی بالاخص شهید منتظرقائم با اهدای گل و فاتحه ادای احترام کردند.
 
همچنین به قید قرعه به شرکت کنندگان و همچنین کوچکترین شرکت کنندگان و مسن ترین شرکت کنندگان نیز جوایزی از طرف سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد اهدا شد.
 
انتهای پیام/ش