جمع آوری تابلو های غیر مجاز از سطح شهر

جمع آوری تابلو های غیر مجاز از سطح شهرسازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد ، باتوجه به نزدیکی به سال جدید ، طرح جمع آوری تابلو های غیر مجاز را با همکاری واحد اجرائیات شهرداری آغاز نمود.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد؛ محمدرضا پیرنیا گفت: علی رغم تذکرات پیاپی سازمان ، برخی از شهروندان بدون مجوز از شهرداری اقدام به نصب پلاکارد ، تابلوی تبلیغاتی و استند در سطح شهر کرده اند، که این اقدام مغایر با آیین نامه مقررات مربوطه در حوزه شهرداری است.

 

پیرنیا اذعان داشت:  بر اساس بند27 ماده 50 قوانین شهرداری ها ، سازمان موظف است با افرادی که بدون مجوز و هماهنگی نسبت به نصب تابلو در سطح شهر عمل می کنند، اقدامات قانونی را اعمال نماید.

 

در پایان وی با تاکید بر اینکه برای نصب تابلوها قوانینی وجود دارد و تابلوها باید حتما مجوز شهرداری را داشته باشند، ادامه داد: در این صورت سیما و منظر شهری به صورت مطلوب حفظ می شود و عدم توجه به این قوانین ، علاوه بر سد معبر ، به چهره و منظر شهر آسیب وارد کرده و ناهماهنگی زیادی را در سطح شهر حادث خواهد نمود و به نشاط، شادابی و آرامش شهروندان عزیز لطمه وارد خواهد ساخت.

 

انتهای پیام/