جلسه فضاسازی شهری به مناسبت رحلت امام خمینی (ره) و قیام 15 خرداد

جلسه فضاسازی شهری به مناسبت رحلت امام خمینی (ره) و قیام 15 خرداد


جلسه فضاسازی شهری به مناسبت رحلت امام خمینی (ره) و قیام 15 خرداد
به گزارش روابط عمومی سازمان این جلسه با عنوان فضاسازی شهری به مناسبت بیست­ودومین سالگرد ارتحال امام خمینی رحمة­الله­علیه و سالگرد قیام 15 خرداد در نهم خردادماه سال جاری در محل سازمان برگزار گردید. در این که با حضور نمایندگان سیزده نهاد دولتی یزد برگزار گردید در مورد موضع جلسه بحث و بررسی انجام شد.
نمایندگان ارگان­های حاضر در جلسه، آمادگی خود جهت همکاری با سازمان برای فعالیت­های فضاسازی شهری را اعلام نمودند.
در ادامه جلسه جناب آقاي دشتي رئيس اداره ارشاد يزد خواستار تشكيل كميسيون تخصصی براي بزرگداشت مناسبتها شده و به اهميت كارشناسي مسائل براي اين كميسيون تأكيد نمودند.
در ادامه جلسه جناب آقاي نشاسته گر از كميته امداد امام خميني ( ره ) بر ايجاد نظام نامه كميته فضاسازي و اطلاع رساني و نوشتن شرح وظايف آن تأكيد نمودند. ايشان توجه به فناوري هاي نوين تبليغاتي و افكارسنجي را براي اطلاع رساني بهتر، ضروري دانستند.
آقاي مداح زاده از بنياد شهيد و امور ايثارگران در اين مورد به وجود اتاق فكر براي فضاسازي و رفتن به سوي راههاي تبليغاتي كه تأثير بيشتري دارند، اشاره نمودند.
سپس آقاي زارع از شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي يزد با يك جمع بندي كوتاهي از جلسه به مشاركت هر ارگان با چاپ حدود 4 بنر در فضاسازي شهري اشاره نموده و به توجه به فضاسازي حومه شهر و شهرك هاي گوناگون تأكيد نمودند.