جشن بزرگ عید بندگی در یزد

جشن بزرگ عید بندگی در یزد


جشن بزرگ عید بندگی در یزد

شهردار يزد از برگزاري جشن بزرگ بندگي در ايام عيد فطر با حضور هنرمندان ملي در يزد خبر داد.

به گزارش روابط عمومي سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري يزد، محمدرضا عظيمي‌زاده اظهار داشت:  اين جشن بزرگ روز پنج‌شنبه 17 تيرماه جاري از سوي سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري يزد به مناسبت عيد سعيد فطر برگزار مي‌شود و هنرمندان شاخص ملي در آن حضور خواهند داشت.

شهردار يزد خاطرنشان كرد: در اين جشن از امير تاجيك از خوانندگان مطرح و سيدجواد هاشمي از مجريان برجسته كشور دعوت شده است ضمن اينكه احمدرضا موسوي نيز در اين مراسم به اجراي برنامه‌هاي ويژه خواهد پرداخت.

وي با اشاره به برگزاري چهارمين المپياد ورزشي محلات يزد يادآور شد: در این مراسم همزمان افتتاحیه چهارمین المپیاد محلات با رژه تیم های شرکت کننده در این مسابقات نیز برگزار می گردد.

عظيمي‌زاده ادامه داد: اين جشن بزرگ ساعت 20:30 در مجموعه بزرگ ورزشي شهيد نصيري يزد برگزار مي‌‌شود و شركت عموم مردم در اين جشن آزاد و رايگان است.

وي بيان كرد: علاقمندان براي ورود به اين مراسم بايد بليط‌هاي ورودي را به صورت رايگان از ايستگاه‌هاي اتوبوسراني شهداي محراب، امام علي (ع) و چهارراه 22 بهمن و یا سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری تهيه كنند.

شهردار يزد به تشريح بخشي از برنامه‌هاي اين جشن پرداخت و اظهار داشت: نورافشاني، رژه گروه‌هاي شركت كننده در چهارمين المپياد ورزشي محلات يزد و ... از ديگر بخش‌هاي اين جشن بزرگ و شاد است.

وي در مورد چهارمين المپياد ورزشي محلات يزد نيز بيان كرد: در اين المپياد ورزشكاران ثبت‌نام شده در 21 رشته ورزشی شامل والیبال، هندبال، بسکتبال، طناب کشی، هفت سنگ، واژبال (وسطی)، تیراندازی با تفنگ، تنیس روی میز، بدمینتون، شطرنج، دوچرخه سواری، دو و میدانی، کاراته کنترلی، بازی‌های رایانه‌ای، فوتبال دستی، دارت، طناب زنی، تیراندازی با کمان، تنیس خاکی، كشتی آلیش و فوتبال گل کوچک در دو بخش خواهران و برادران با يكديگر به رقابت خواهند پرداخت.