جشنواره خانوادگی بازی‌های رومیزی در یزد برگزار می‌شود

جشنواره خانوادگی بازی‌های رومیزی در یزد برگزار می‌شود


جشنواره خانوادگی بازی‌های رومیزی در یزد برگزار می‌شود

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد از برگزاری جشنواره خانوادگی بازی‌های رومیزی، هم‌زمان با روز جهانی بازی‌های رومیزی در محل پارک کوهستان یزد خبر داد.

عباس ملازینلی در گفتگو با خبرنگار فارس با اشاره به برگزاری جشنواره خانوادگی بازی‌های رومیزی در یزد، هم‌زمان با روز جهانی بازی‌های رومیزی، تصریح کرد: این رویداد از ساعت 17 روز جمعه 17 خردادماه در محل پارک کوهستان برگزار خواهد شد.

رئیس سازمان فرهنگی  اجتماعی  ورزشی شهرداری یزد این برنامه را فرصتی برای حضور خانواده‌های یزدی در فضای نشاط‌آور و مهیج دانست و افزود: علاوه بر این، در  چنین رویدادی  علاقه‌مندان می‌توانند با بازی‌های رومیزی و فکری آشنا شده، توانایی‌های خود را محک بزنند و تجربه‌ای متفاوت از سرگرمی داشته باشند.

وی با اشاره به همکاری موسسه صریر یزد در برگزاری این رویداد، متذکر شد: کارشناسان بازی‌های رومیزی و فکری نیز  برای آموزش و آشنا کردن علاقه‌مندان و حاضران با این بازی‌ها، در این برنامه حضور خواهند داشت.

ملازینلی با تأکید بر اینکه برگزاری برنامه‌های نشاط‌آور با رویکرد آموزشی و مشارکتی برای اقشار مختلف و در نقاط مختلف شهر در سال جدید موردتوجه جدی‌تر سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی قرار دارد، اضافه کرد: در این راستا  در ایام ماه مبارک رمضان ویژه‌برنامه‌های جشنواره رمضان در پیاده راه قیام و شب‌های فیروزه‌ای ویژه کودکان و نوجوانان در 30 مسجد شهر برگزار شد که با استقبال و بازخوردهای مطلوبی همراه بود.

گفتنی است علاقه‌مندان به حضور در جشنواره خانوادگی بازی‌های رومیزی جهت ثبت‌نام می‌توانند عدد ۱ را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۱۵۹ ارسال کنند و یا برای ثبت‌نام آنلاین و آشنایی با این بازی‌ها به سایت موسسه صریر یزد به نشانی  sariryazd.ir مراجعه کنند.

 

جهت دانلود کلیپ جشنواره خانوادگی بازیهای رومیزی کلیک کنید.