جدال ورزشکاران یزدی در هفته سوم مسابقات المپیاد محلات یزد

جدال ورزشکاران یزدی در هفته سوم مسابقات المپیاد محلات یزد


جدال ورزشکاران یزدی در هفته سوم مسابقات المپیاد محلات یزد

جدال ورزشکاران یزدی در هفته سوم مسابقات المپیاد محلات یزد
 
هفته سوم رقابت محلات یزد با 4 مسابقه فوتوالی، دوچرخه سواری، داژبال و تکواندو در یزد پیگیری شد. 
 
کوراغلی، روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری گفت : هفته سوم مسابقات هفتمین دوره المپیاد ورزشی محلات شهر میراث جهانی با برگزاری 4 مسابقه فوتوالی، دوچرخه سواری، داژبال و تکواندو ویژه آقایان وبانوان در یزد پیگیری شد. 
 
او با بیان اینکه رشته فوتوالی ویژه آقایان برگزارشد، افزود: در چارچوب رقابت های فوتوالی المپیاد محلات تیم شهدای مردآباد به مصاف رقیب قدرتمند خود تیم دبیرستان آقا رفت ودرنهایت با برد 2بر1 عنوان قهرمانی این رقابت ها را ازآن خود کند.
کوراغلی درادامه بیان کرد: تیم دبیرستان آقا وتیم شهید قندی نیز با بازی های انجام داده به ترتیب عنوان دومی وسومی این رقابت ها را به دست آوردند.
 
او در ادامه به برگزاری مسابقات دوچرخه سواری با استقبال خوب بانوان یزدی  اشاره کرد وگفت:  در این رقابت ها بانوان یزدی در رده دوچرخه سواری استقامت در دوگروه سنی زیر 20 سال وبالای 20 سال در مسیر های 6 کیلومتری و4 کیلو متری بایک دیگر رقابت کردند.
 
روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اظهار کرد: در گروه سنی زیر 20 سال فاطمه حفظی موفق شد عنوان قهرمانی را از آن خود کند و فاطمه محمدی و الهام صادقی نیز به ترتیب دوم وسوم شدند.
 
او ادامه داد: در رده گروه سنی بالای 20 سال نیز مهدیه جامعه ای قهرمان شد و زینب خانجانخانی وسلیمه محمد حسین پور نیز به ترتیب به عنوان نایب قهرمانی وسومی این رقابت ها دست یافتند.
 
کوراغلی در ادامه  برگزاری مسابقات تکواندو در شش وزن مختلف ویژه بانوان را یاد آور شد وگفت: این رقابت ها نیز با اعلام نفرات برگزیده در هر رده سنی به کار خود پایان داد.
او در خصوص نفرات برتر در هر یک از وزن ها افزود:نرگس غلامزاده، یاسمن زارع زاده ونسترن زارعین در وزن اول، ریحانه کبیری، ساغرعلیزاده وسحر پورشیخ زاده در وزن دوم، عسل آردیان، زینب رحیمی و زهرا جلالی در وزن سوم، مریم السادات زارع،مهرنازالسادات فلاحتی و مبینا جعفری در وزن چهارم، فائزه دهقان نجم آبادی، فاطمه باختر وهانیه صابری در وزن پنجم و فاطمه زینلی، مریم السادات میرغفوری و مبینا حاتمیان نیز در وزن ششم به ترتیب عنوان اول تا سوم این رقابت ها را از آن خود کردند.
 
هفته سوم مسابقات المپیاد محلات شهر میراث جهانی جمعه 15 آذرماه  با 10 دیدار دیگر به پایان می رسد.