جایگاه های تبلیغات انتخابات96 در سطح شهر یزد

جایگاه های تبلیغات انتخابات96 در سطح شهر یزدرئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد از نصب بیش از 420 جایگاه تبلیغات انتخابات در میادین و چهار راه های سطح شهریزد، خبر داد.
 
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد؛ محمدرضا پیرنیا در مصاحبه انتخاباتی خود با روابط عمومی این سازمان، با بیان اینکه از تمامی نامزدها و حامیان آنان درخواست شده که فقط در مکان ها و محل های پیش بینی شده تبلیغات کنند، افزود: در این راستا، تا کنون 50 نقطه ی شهر، بنر های داربستی برای تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری و  شورای اسلامی شهر نصب شده است که در مجوع تا دهم اردیبهشت ماه، حدود 5 هزار متر مربع در 420 نقطه شهر،  بنر های داربستی تبلیغات انتخابات نصب خواهد شد.
 
وی ادامه داد: در سطح شهر زیادی استندها، بیلبرد های شهری، پل های عابر پیاده و زیرگذر های شهر به امر فرهنگسازی و اطلاع رسانی با هدف ایجاد شور و نشاط تعلق یافته و در حال حاضر هزار عدد کارتن پلاست 130در 150سانتی متری  با درج متن و زمان تبلیغات در رنگ های سفید و زرد در مرحله تولید است که رنگ زرد به فضاسازی انتخابات ریاست جمهوری و رنگ سفید به انتخابات شورای اسلامی شهر اختصاص دارد.
 
محمدرضا پیرنیا، رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، اذعان کرد: انتظار می رود نامزد های محترم انتخابات و طرفداران آن ها در رعایت قانون تبلیغات نهایت دقت نظر را داشته باشند تا شاهد برگزاری انتخاباتی قانونمند و سالم در سطح شهر باشیم.
 
پیرنیا خاطر نشان کرد: چهار گروه نظارتی از سوی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، برای جلوگیری از نصب هرگونه اعلامیه ای درغیر از محل های تعیین شده از سوی این سازمان و برخورد با تبلیغات غیر مجاز در نظر گرفته شده است که به صورت شبانه روزی فعالیت خواهند کرد.
 
 
انتهای پیام/