تمام خدمات و برنامه های نوروزی کاملا رایگان ارائه خواهد شد

تمام خدمات و برنامه های نوروزی کاملا رایگان ارائه خواهد شدفعالیت هایی که در ایام نوروز96 از سوی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد برگزار می شود و خدماتی که به مسافران نوروزی ارائه خواهد شد کاملا رایگان است.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد؛ محمدرضا پیرنیا، مدیرعامل این سازمان، شب گذشته در نشست خبری با اصحاب رسانه استان یزد با اشاره به فعالیت های ستاد تسهیلات نوروزی شهرداری یزد، اذعان کرد: در مجموع ۱۸۰ عنوان برنامه در فضای شهر یزد در ایام نوروز با استفاده از ظرفیت هنرمندان و ورزشکاران که نیروی سازمان فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شهرداری یزد هستند، اجرا می شود.

 

وی افزود: از جمله برنامه‌های ستاد نشاط فاطمی را می‌توان به تئاتر های کاربردی، سرود های خیابانی و نمایش های متوالی اشاره کرد.

 

پیرنیا همچنین از گسترانیدن سفره هفت‌سین ایرانی در پارک آزادگان یزد توسط مردم خبر داد و اظهار داشت: با توجه به اهمیت سفره هفت سین به عنوان یک نماد و سمبل مهم، چیدمان این سفره به مسابقه گذاشته شده و خانواده‌ها در روز ۲۷ اسفندماه از ساعت ۱۵ تا ۱۸ می توانند سفره های خود را در پارک آزادگان به معرض نمایش و مسابقه بگذارند.

 

مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد تصریح کرد: هفت مورد از زیباترین سفره های هفت سین جوایز ارزنده ای از سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد دریافت خواهند کرد.

 

پیرنیا با اشاره به دیگر برنامه های فرهنگی، هنری و ورزشی در یزد در طول ایام نوروز بیان کرد: میزبانی و پذیرایی موقت از گردشگران خارجی و داخلی به طور رایگان در منزل مرحوم وزیری از برنامه‌های این سازمان است.

 

انتهای پیام/ش