تلاش سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد برای ایجاد شور انقلابی در دهه فجر

تلاش سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد برای ایجاد شور انقلابی در دهه فجر


تلاش سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد برای ایجاد شور انقلابی در دهه فجر

 
 

سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد قرار است ایام الله دهه فجر امسال به شکل متفاوت در صحنه حاضر شده و شور انقلابی ویژه ای ایجاد کند.

 
معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد از آمادگی این سازمان برای فضاسازی مناسب شهری به مناسبت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی و ایجاد شور انقلابی در شهر خبر داد.
 
عباس ملازینلی در جلسه کارگروه فضاسازی شهری ستاد دهه فجر استان یزد با اشاره به محدودیت های سال جاری برای بزرگداشت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی، بر ضرورت ایجاد فضای مناسب برای بزرگداشت این ایام با رعایت دستور العمل های بهداشتی تاکید کرد.
 
وی با بیان اینکه سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی با مشارکت سازمان سیما و منظر شهری شهرداری یزد هر ساله فضاسازی شهر را در این ایام به نحو احسن انجام داده است، از آمادگی شهرداری برای ایجاد شور و نشاط انقلابی در این ایام خجسته خبر داد.
 
 رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی  ورزشی شهرداری یزد با ارائه پیشنهادات اعضای کارگروه مبنی بر تخصیص تابلوهای تبلیغاتی برای محتواهای انقلابی، مزین کردن اتوبوس های شهری به بنرهای مناسبتی و همکاری برای مستند سازی برنامه های استان در این ستاد، در این خصوص اعلام همکاری کرد.
 
جانشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد هم در این جلسه آذین بندی شهر و فضاسازی شهری را در ایام الله دهه فجر امسال با توجه به شیوع بیماری کرونا بسیار مهم خواهند و گفت: شعار امسال دهه مبارک فجر" انقلاب اسلامی،بالنده و مقتدر، چون کوه استوار" است.
 
سعید زارع پیشنهاداتی از جمله مزین کردن خانه های شهر به پرچم جمهوری اسلامی ایران و زنده کردن فرهنگ زیبای بانگ الله اکبر در پشت بام های شهر را مطرح کرد.
 
وی همچنین خواستار مشارکت بانک ها و ادارات دولتی در فضاسازی شهری شد و از رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد خواست که این مورد طی نامه ای به ادارات اعلام شود.
 
وی با بیان اینکه 5 تا  12 بهمن ماه به عنوان هفته استقبال از دهه فجر نامگذاری شده است، گفت: برنامه استقبال همچون گذشته برگزار خواهد شد.
 
وی ادامه داد: برای یوم الله ۲۲ بهمن نیز برنامه هایی از جمله رژه خودرویی، موتوری و دوچرخه سواران در خیابان های امام خمینی(ره) و خیابان قیام در نظر گرفته شده است و قرار است سرود جمعی در میدان امیرچخماق یزد اجرا شود.
 
در پایان این جلسه بر اهتمام بیشتر اعضای کارگروه فضا سازی شهری برای ارائه بهترین عملکرد تاکید شد.