تقدیر اهالی مریم آباد یزد از شورای شهر، شهردار و معاکن شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری

تقدیر اهالی مریم آباد یزد از شورای شهر، شهردار و معاکن شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری


تقدیر اهالی مریم آباد یزد از شورای شهر، شهردار و معاکن شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری

 

نمایندگان محله مریم آباد یزد با حضور در صحن شورای شهر از اعضای شورای شهر، شهردار و معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد به دلیل توجه به تامین نیازهای فرهنگی، اجتماعی و ورزشی محله، تقدیر کردند .

 
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد،  نمایندگان محله مریم آباد در این مراسم لوح تقدیر را  به «غلامعلی سفید» رئیس شورای شهر یزد، «جمال الدین عزیزی» شهردار و «عباس ملازینلی» معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری  اهدا کردند.
 
 
تلاش برای توزیع عادلانه امکانات در همه محله ها
 
 
شهردار یزد در این مراسم با اشاره به تلاش های صورت گرفته برای تحقق یزد آرزوها، گفت: یکی از آرزوهای مدیریت شهری یزد، توزیع عادلانه امکانات در همه محله ها است.
 
جمال الدین عزیزی ادامه داد: اما باید قبول کرد که همه فعالیت‌ها در اختیار شهرداری نیست؛  باید فضاهایی در اختیار شهرداری قرار گیرد تا برای ساخت پارک یا زمین ورزشی مورد استفاده قرار گیرد.
 
وی اظهار امیدواری کرد که با همت اهالی محله مریم و حل مسائل مربوط به تامین زمین، بتوانیم فضای مورد نیاز از جمله پارک درون محله ای، زمین ورزشی و فرهنگسرا در این محله ایجاد کنیم.
 
 
اجرای طرح « هر حسینیه، یک فرهنگسرا» در محله مریم آباد
 
 
معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد با بیان اینکه اهالی محله مریم آباد یزد بسیار خونگرم و همراه هستند، گفت:  اهالی محله مریم آباد از انسجام خوبی برخوردار هستند به طوری در برخی زمینه ها از جمله ایجاد خوشه‌های اجتماعی و محلی برای سازمان الگوسازی کردند.
 
عباس ملازینلی ادامه داد: پیگیری مطالبات به حق محله و جلب و جذب کمک های مختلف در اجرای طرح های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در محله های شهر، بهترین و سازنده ترین راهکار است .
 
وی از ساکنان این محله به جهت مشارکت با شهرداری تقدیر کرد و افزود: در شرایطی که همیشه شهرداری می بایست زیرساخت های مورد نیاز را در محله ها ایجاد کند،  این بار در محله مریم با مشارکت مردم، زمینه تامین زیرساخت ها فراهم شد.
 
رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی فرهنگی شهرداری یزد در ادامه از اعضای شورای شهر و شهردار خواست با توجه به  اهتمام اهالی این محله، مریم آباد سال آینده در فهرست اجرای طرح «هر حسینیه، یک فرهنگسرا» قرار گیرد و در کنار حسینیه محله، فرهنگسرا ایجاد شود.
 
مرتضی شایق رئیس شورای شهر و ابوالفضل کشفی مدیر منطقه 2 شهرداری یزد هم دراین مراسم درباره توجه به محلات مختلف شهر از جمله مریم آباد سخن گفتند.
 
اهدای لوح تقدیر پایان بخش این مراسم بود.