تجلیل از مادران و همسران شهدا در همایش «مادران آسمانی

تجلیل از مادران و همسران شهدا در همایش «مادران آسمانی


تجلیل از مادران و همسران شهدا در همایش «مادران آسمانی

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد از برگزاری همایش «مادران آسمانی» خبر داد و گفت: در این همایش از مادران و همسران شهدای یزد تجلیل خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهردرای یزد ـ محمد رضا دشتی اظهار داشت: همزمان با سالروز میلاد با سعادت بانوی دو عالم، حضرت فاطمه زهرا (س)، همایش مادران آسمانی با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار می‌شود که در این همایش از مادران و همسران شهدای یزد تجلیل خواهد شد.

 مدیر عامل سازمان فرهنگی وزشی شهرداری یزد عنوان کرد: این همایش قرار است چهارشنبه نوزدهم فروردین ماه در فرهنگسرای شهرداری یزد با حضور استاندار یزد، اعضای شورای شهر، شهردار و جمعی از مسئولان و خانواده‌های معظم شهدا برگزار شود.

 دشتی همچنین با بیان اینکه به مناسبت میلاد با سعادت حضرت زهرا (س) و امام خمینی (ره)، بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، برنامه‌های متعددی در سطح شهر یزد تدارک دیده شده است، عنوان کرد: عمده این برنامه‌ها در پارک‌ها و مکان‌های عمومی سطح شهر برگزار می‌شود.

 

وی ادامه داد: پنج‌شنبه، بیستم فروردین ماه، جشن نگین آفرینش در پارک کوهستان یزد با حضور اقشار مختلف مردم برگزار خواهد شد که این برنامه بعد از نماز مغرب و عشاء، با نور افشانی و اجرای برنامه‌های متنوع اجرا می‌شود.

 دشتی همچنین از برگزاری جشن دیگری با همین عنوان در پارک شهدای هفت تیر یزد خبر داد و یادآور شد: این جشن نیز قرار است روز جمعه، بیست و یکم فروردین ماه بعد از نماز مغرب و عشاء در پارک هفت تیر برگزار شود.

 وی، اجرای برنامه‌های طنز و موسیقی، تقلید صدا، مسابقه و ... را از برنامه‌های پیش‌بینی شده در جشن نگین آفرینش در روز جمعه اعلام کرد.

 مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد با اشاره به اینکه برنامه‌های مختلف ورزشی نیز به همین مناسبت تدارک دیده شده است، نیز عنوان کرد: این برنامه‌ها برای اقشار مختلف مردم با هدف ایجاد فضایی شاد و معنوی در یزد اجرا خواهد شد.

 روز جمعه، بیست و یکم فروردین ماه، سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا (س)، دخت نبی مکرم اسلام، به نام روز بزرگداشت مقام زن نامگذاری شده است.