برگزیدگان کاراته آزاد آقایان المپیاد محلات مشخص شدند

برگزیدگان کاراته آزاد آقایان المپیاد محلات مشخص شدند


برگزیدگان کاراته آزاد آقایان المپیاد محلات مشخص شدند

 
 
مسابقات کاراته آزاد آقایان هشتمین دوره المپیاد ورزش محلات برگزار و نفرات برتر معرفی شدند.
 
 
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد،
مسابقات کاراته آزاد آقایان هشتمین دوره المپیاد ورزش محلات در رده های سنی زیر ۱۰ سال، ۱۱ تا ۱۳ سال، ۱۴ تا ۱۵ سال، ۱۴ تا ۱۷ سال و ۱۶ تا ۱۷ سال در رده های کمربندی سفید،نارنجی و آبی، زرد و سبز به بالا، آبی- نارنجی- سفید، زرد- سبز و رده های کمربندی قهوه ای و مشکی برگزار و نفرات برتر هر بخش معرفی شدند.
 
در رده سنی زیر ۱۰ سال رده کمربندی سفید، نارنجی و آبی یوسف حیاتی مقام اول، محمد مبین میرجلیلی مقام دوم و حسین دهقان و احمد رضا اسماعیلی مشترکا سوم شدند.
 
در رده کمربندی زرد و سبز به بالا رده سنی زیر ۱۰ سال معید هوچی مقام اول، سبحان سلمانی مقام دوم و حسین گلوردی و مهرداد آخوندزاده به صورت مشترک مقام سوم مسابقات کاراته کنترلی المپیاد ورزش محلات را کسب کردند.
 
همچنین در رده سنی رده سنی ۱۱ تا ۱۳ رده های کمربندی آبی- نارنجی- سفید مقام اول را محمد طاها رحمانی، مقام دوم را محمد معین دانش یزدی و مقام سوم مشترک را امیر محمد علمدار و متین تیموری به دست آوردند.
 
معین صیف نکویی مقام اول، امیر حسن چیت ساز مقام دوم و امیرحسین حمیدی و امیرحسین چیت ساز مقام سوم مشترک رده سنی ۱۱ تا ۱۳ رده های کمربندی زرد- سبز المپیاد ورزش محلات شهر یزد را کسب کردند.
 
همچنین در رده سنی ۱۱ تا ۱۳ کمربندی قهوه ای و مشکی محمد طاها بهبودی مقام اول، امین جلالی مقام دوم و ابوالفضل نیکرو و امیر مهدی علیزاده مقام سوم مشترک را از آن خود کردند.
 
در رده های کمربندی قهوه ای و مشکی رده سنی ۱۴ تا ۱۵ سید امیر رضا حسینی مقام اول، علیرضا عارفی مقام دوم و مهدی گل باز و امیر حسین قربانی مشترکا سوم شدند.
 
محمد امین تیموری مقام اول، ابوالفضل صیادیان مقام دوم و محمد مهدی عادلی و امیر حسین سلیمیان مقام سوم مشترک رده های کمربندی آبی- نارنجی- سفید در رده سنی ۱۴ تا ۱۷ را کسب کردند.
 
در رده های کمربندی زرد- سبز رده سنی ۱۴ تا ۱۷ سال مسابقات کاراته آزاد آقایان المپیاد ورزش محلات مقام اول را ابوالفضل ایرانمنش، مقام دوم را طاها عدالت نیا و مقام سوم مشترک را ایمان تیموری و هادی دره زرشکی به دست آوردند.
 
همچنین در رده سنی ۱۶ و ۱۷ سال رده های کمربندی قهوه ای و مشکی محمد عرفان ابوالحسنی مقام اول، محمد جلالی مقام دوم و ابوالفضل عربی و سید مصطفی میرحسینی مقام سوم مشترک را از آن خود کردند.
 
مسئولیت برگزاری این دوره از مسابقات بر عهده محمد هادی ملک ثابت و داوری آن را نیز محمد رضا حسینی، محمد حسین میگردی، علیرضا خبیری، مجتبی کاووسی و فرید انتظاری بر عهده داشتند.
 
انتهای پیام/