برگزیدگان رشته شطرنج هشتمین المپیاد ورزش محلات معرفی شدند

برگزیدگان رشته شطرنج هشتمین المپیاد ورزش محلات معرفی شدند


برگزیدگان رشته شطرنج هشتمین المپیاد ورزش محلات معرفی شدند

 
 
مسابقات شطرنج بانوان هشتمین دوره المپیاد ورزش محلات برگزار و نفرات برتر در پایان معرفی شدند.
 
 
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد،
مسابقات شطرنج هشتمین دوره المپیاد ورزش محلات باهمکاری هیات شطرنج یزد و سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد در بخش بانوان به صورت آنلاین و به روش سوییسی طی هفت دور برگزار شد و در پایان نفرات برتر در هر بخش مشخص شدند.
 
این مسابقات در بخش های آزاد، رده های سنی زیر ۱۶ سال، زیر ۱۲ سال، زیر ۱۰ سال، زیر هشت سال و بخش پیشکسوتان برگزار شد.
 
در بخش آزاد مسابقات شطرنج بانوان المپیاد محلات؛ مریم منتظری، دنیا صحت و مهدیه افخمی به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.
 
در بخش رده سنی زیر ۱۶سال مبینا زمانی مقام اول، ملیکا دهقانپور مقام دوم و کیانا بیک مقام سوم را به دست آوردند و ملینا مجیدی، سیده رها نواب و الهه ابوترابی مقام های اول تا سوم رده سنی زیر ۱۲ سال را از آن خود کردند.
 
همچنین کیانا اسلامی مقام برتر رده سنی زیر ۱۰ سال، نازنین فاطمه صفری مقام برتر رده سنی زیر هشت سال و صدیقه منتظری تنها رتبه برتر بخش پیشکسوتان را از آن خود کرد.
 
زاهده قرایی مسئول برگزاری و وحیده صوابیه، الهه صوابیه، مهدیه اعلی زاده، فاطمه صادقیان، شکوفه اژدری، فائزه آناهید و مریم جعفری این مسابقات را داوری کردند.
 
هشتمین دوره المپیاد ورزش محلات به صورت مجازی و در قالب ۱۴۷ رویداد برگزار می شود و برای برگزاری هرچه بهتر این رویداد ۱۵ کمیته، ۱۱ کارگروه، ۹ انجمن ورزشی و ۱۶۷ نفر فعالیت دارند.
 
گفتنی است، در پایان هشتمین دوره المپیاد ورزشی محلات شهر جهانی یزد بیش از ۵۶۶ مدال و بیش از ۱۲۰ میلیون تومان جایزه نقدی به برندگان این مسابقه اهدا می شود.