برگزيدگان دومين المپياد ورزشي محلات يزد معرفي شدند

برگزيدگان دومين المپياد ورزشي محلات يزد معرفي شدند


برگزيدگان دومين المپياد ورزشي محلات يزد معرفي شدند

در مراسمي با حضور مردم، مسئولان و ورزشكاران شهر يزد، برگزيدگان دومين المپياد ورزشي محلات يزد معرفي شدند.

به گزارش روابط عمومي سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري يزد، شهردار يزد در مراسم اختتاميه دومين المپياد ورزشي محلات يزد با اشاره به برگزاري شايسته اين مسابقات در محله‌هاي شهر يزد اظهار داشت: برگزاري اين مسابقات همبستگي، همدلي و اتحاد مردم در محله‌هاي مختلف را به نمايش گذاشت.

محمدرضا عظيمي‌زاده با بيان اينكه استعدادهاي ورزشي بسياري در محلات شهر يزد هستند كه به دلايل مختلف بروز و ظهور پيدا نكرده‌اند، بيان كرد: اميدواريم اين المپياد ورزشي توانسته باشد استعدادهاي جديد ورزشي را به هيئت‌هاي ورزشي معرفي كند.

وي ضمن تقدير از دست‌اندركاران برگزاري اين المپياد يادآور شد: برگزاري اين المپياد از 12 مرداد در محله‌هاي مختلف شهر يزد آغاز شده و شور و شعفي در همه محله‌ها ايجاد كرده است.

در اين مراسم كه با برگزاري برنامه‌هاي شاد همچون شعبده‌بازي و اجراي موسيقي همراه بود، از تيم‌ها و نفرات برتر رشته‌هاي مختلف ورزشي در دو بخش بانوان و آقايان تجليل شد.

در بسكتبال آقايان تيم‌هاي آزادشهر،‌آينده‌سازان كوچه بيوك، پيتزا نوژ نعل اسبي به ترتيب اول تا سوم شدند و در بسكتبال آقايان نيز تيم‌هاي تختي ب، تختي الف و كارگران ج مقام‌هاي اول تا سوم را از آن خود كردند.

در رشته فوتبال كه ويژه آقايان برگزار شد نيز تيم‌هاي شهداي محمدآباد، خادمين حضرت ابوالفضل 2 و خادمين حضرت ابوالفضل 3 به ترتيب مقام‌هاي اول تا سوم را كسب كردند.

در مسابقات زورخانه‌اي ويژه آقايان نيز تيم‌هاي زورخانه امام حسين (ع)، زورخانه پورياي ولي و زورخانه تختي حائز رتبه‌هاي اول تا سوم شدند.

در اين مراسم همچنين از تيم‌هاي برتر رشته‌هاي واليبال در دو بخش آقايان و بانوان، هفت سنگ، داژبال، دارت، بدمينتون، تيراندازي با كمان، تيراندازي با اسلحه، شطرنج و .... نيز با اهداي لوح و هداياي نقدي تجليل شد.

بر اساس اين گزارش، اين رقابت‌ها در بخش آقايان در 14 رشته و در بخش بانوان در 11 رشته برگزار شد و بيش از 2هزار نفر در اين رقابت‌ها شركت كرده و1800 مسابقه برگزار شده است

رقابت‌هاي اين المپياد ورزشي از 12 مرداد در محله‌هاي مختلف يزد، پارك‌ها، سالن‌هاي ورزشي محلات و ديگر فضاهاي ورزشي آغاز شد و مراسم اختتاميه آن با حضور شهردار يزد و جمعي از مسئولان شهرداري، اعضاي شوراي شهر و نماينده مردم يزد در مجلس شوراي اسلامي برگزار شد.

در اين مسابقات در بخش تيمي به تيم‌هاي اول مبلغ 1.5 ميليون تومان، تيم‌هاي دوم مبلغ يك ميليون تومان و تيم‌هاي سوم مبلغ 500 هزار تومان هديه نقدي از سوي سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري يزد اهدا شد.

در بخش انفرادي نيز نفرات اول تا سوم به ترتيب 300، 250 و 200 هزار تومان جايزه نقدي دريافت كردند.

دومين المپياد ورزشي محلات يزد با هدف ايجاد نشاط، سلامتي و همدلي همچنين معرفي محله‌هاي قديمي يزد از سوي سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري يزد با همكاري هيئت‌هاي ورزشي استان يزد برگزار شد.