برگزاری 12 جشنواره ملی و مذهبی در یزد تا پایان سال

برگزاری 12 جشنواره ملی و مذهبی در یزد تا پایان سال


برگزاری 12 جشنواره ملی و مذهبی در یزد تا پایان سال


مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد از اجرای 100 برنامه فرهنگی و ورزشی در فرهنگسراها، ورزشگاه ها زیر نظر شهرداری در 9 ماهه نخست سالجاری خبرداد و افزود: تا پایان سال 12جشن و جشنواره در مناسبات ملی و مذهبی در شهر یزد برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی-ورزشی شهرداری یزد،

 سیدحسن حسینی در دیدار با محمدصالح جوکار، نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی با ارائه گزارشی از برنامه های سازمان در یکسال گذشته از رشد 3 برابری اجرای این برنامه های فرهنگی و ورزشی در شهر یزد خبرداد.

وی رویکرد سازمان در افزایش نشاط و شادابی شهروندان را مورد اشاره قرار دارد و افزود: در راستای تحقق این مهم 21 جشن و جشنواره در شهر برگزار شده است که شامل 12 جشن و جشنواره مرتبط با موضوع غدیر بوده است و سایر جشن ها نیز در مناسبات ملی و مذهبی برگزار شده است که اولویت امر مشارکت دادن مردم در برگزاری جشن ها بوده که الحمدلله در این زمینه موفق عمل شده است.

این مسئول در ادامه گزارشی از برنامه های آتی سازمان ارائه کرد و افزود: برگزاری تورهای طبیعت گردی "کوه دشت" و برگزاری 12 جشن ملی و مذهبی دیگر تا پایان سال در دستور کار این سازمان است که در مناسبت مختلف از جمله دهه مبارک فجر و هفته وحدت دنبال خواهد شد.

نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی نیز در این دیدار با تقدیر از طرحهای فرهنگی اجرا شده در شهر از سوی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری یزد خواستار تدوین و ارائه برنامه ها و طرحهای کلان فرهنگی شهر برای ارائه در کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی شد.