برگزاری کارگاه های تخصصی در سال حماسه سیاسی ، حماسه اقتصادی در یزد

برگزاری کارگاه های تخصصی در سال حماسه سیاسی ، حماسه اقتصادی در یزد


برگزاری کارگاه های تخصصی در سال حماسه سیاسی ، حماسه اقتصادی در یزد

 

 

مدیرعامل سازمان فرهنگی ، ورزشی شهرداری یزد از ایجاد کارگروه های تخصصی سال حماسه سیاسی ، حماسه اقتصادی جهت تحقق دغدغه مقام معظم رهبری در سال جاری خبر داد که با حضور نخبگان سیاسی و اقتصادی استان دنبال می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد؛

سید حسن حسینی در این خصوص گفت: در راستای تحقق این برنامه ، فعالیت های متنوع سیاسی و اقتصادی با حضور چهره های شاخص و اساتید دانشگاه  در یزد ، در دست پیگیری است. وی ادامه داد مردم همیشه در صحنه یزد ،  در ادوار مختلف تاریخ حضور حماسی خود را به نمایش گذاشته اند و نقش مهمی در رویدادهای سیاسی کشور دارند.

حسینی افزود: با توجه به این جایگاه تاثیر گذار مردم ولایی یزد ، برنامه های متنوعی برای افزایش سطح آگاهی مردم و به دنبال آن افزایش مشارکت آنها در انتخابات پیش رو به عنوان حماسه سیاسی سال جاری دنبال می شود.وی از بکارگیری تمامی امکانات سازمان و فرهنگسراهای مربوطه برای تحقق این مهم خبر داد .

این مقام مسئول هم چنین به ظرفیت های اقتصادی شهر یزد اشاره کرد که سازمان فرهنگی، ورزشی شهرداری یزد در نظر دارد با همکاری ارگان های مختلف به معرفی آنها بپردازد تا اقتصاد شهر شکوفا شود، وی از جمله این ظرفیت ها به ظرفیت صنعتی و گردشگری شهر یزد اشاره کرد و افزود بافت تاریخی شهر یزد جاذبه هایی دارد که در کشور و دنیا شهره خواهد شد.

حسینی از راهکارهای شکوفایی اقتصاد شهر یزد در سال حماسه اقتصادی به توسعه ی گردشگری اشاره کرد که باید مورد توجه مسئولان امر قرار گیرد.