برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی (طرح وصال) به میزبانی محله اکبرآباد

برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی (طرح وصال) به میزبانی محله اکبرآباد


برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی (طرح وصال) به میزبانی محله اکبرآباد

همایش پیاده روی خانوادکی (طرح وصال) با همکاری سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری و هیئت ورزشهای همگانی یزد صبح  جمعه 10 اردیبهشت ماه 1395 با حضور مسئولان و مردم محل و ورزشکاران جانباز و معلول در محله اکبرآباد یزد برگزار شد.
در این همایش که با حضورمحمود شاکری شمسی فرماندار شهرستان یزد، محمدرضا عظیمی زاده شهردار یزد، شفیعی معاون ترافیک و حمل و نقل شهرداری و رئیس هیئت دوچرخه سواری استان یزد، رضا نارگانی روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، امیراعظم صحتمند سرپرست هیئت ورزشهای همگانی استان و سید حسین سیدعربی رئیس هیئت ورزشهای همگانی شهرستان برگزار شد، حاضران ابتدا با تجمع در محل پارک جوان به انجام حرکات  ورزش صبحگاهی پرداختند و سپس مسیر محله اکبر آباد را به صورت پیاده طی کردند.
فرماندار یزد در این همایش در سخنانی با اشاره به آمار بالای دیابت در یزد و نقش ورزش و تحرک در کاهش این آمار خواهان نهادینه شدن ورزش در محلات و بین مردم یزد شد.
در حاشیه این مراسم از مهدی جاور به عنوان مجری که بدون هیچگونه چشمداشتی همیشه یار و همراه هیئت ورزشهای همگانی یزد بوده از سوی فرماندار یزد و هیئت ورزشهای همگانی یزد تقدیر شد.
از دیگر حاشیه های این همایش حضور ورزشکاران معلول و جانباز بود، که شهردار یزد به صورت ویژه 5 هدیه سفر به مشهد مقدس به این ورزشکاران اهدا کرد.
در پایان این همایش به قید قرعه به شرکت کنندگان در مراسم هدایایی اهدا شد.