برگزاری مسابقه پدرانه در نزدیکی روز پدر

برگزاری مسابقه پدرانه در نزدیکی روز پدرسازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد،در آستانه میلاد امیرالمومنین علی(ع) و روز پدر،  مسابقه مجازی دلنوشته پدرانه را برگزار می کند.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد؛ محمدرضا پیرنیا، رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، از برگزاری مسابقه مجازی دلنوشته پدرانه در آستانه میلاد امیرالمومنین علی(ع) و روز پدر خبر داد، وی اظهار کرد: مسابقه در کانال تلگرامی فرهنگسرای شهرداری یزد  برگزار می شود که شرکت کنندگان باید عکس پدر خود را به همراه دلنوشته به مدیر کانال ارسال کنند.

 

وی تصریح کرد: در این مسابقه، همشهریان باید در زیر عکس پدر خود، دلنوشته هایی که می تواند شامل دیالوگ های فیلم و سریال، جملات بزرگان با ذکر نام فرد ، اشعار شاعرین با ذکر نام شاعر و یا جملات فی البداعه فردی باشد، را بنویسند.

 

پیرنیا خاطر نشان کرد: در مسابقه مجازی پدرانه، به سه نفری که مطلب ارسالی آن ها، بیشترین لایک را داشته باشند جوایز ویژه اهدا خواهد شد .

 

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، گفت: زمان مسابقه تا ساعت 12 شب سه شنبه  22 فروردین ماه 96 خواهد بود و شرکت کنندگان باید تا این زمان، عکس و دلنوشته خود را به آی دی تلگرامی https://telegram.me/molanori  ارسال کنند.

 

انتهای پیام/ش