برگزاری مسابقه بزرگ مداحی با عنوان علمدار

برگزاری مسابقه بزرگ مداحی با عنوان علمدار


برگزاری مسابقه بزرگ مداحی با عنوان علمدار

از سوی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد برگزار می شود:
برگزاری مسابقه بزرگ مداحی با عنوان علمدار

مدیر فرهنگی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد از برگزاری  مسابقه بزرگ مداحی با عنوان "علمدار" باتوجه به علاقه گسترده نوجوانان و جوانان به مهارت مداحی و روضه خوانی و استفاده از توانمندی آنها در این حوزه  با مشارکت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، اداره اوقاف شهرستان یزد، کانون و بسیج مداحان و شورای هیئت های مذهبی برگزار می شود. خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد "احمد عظیمی" اظهار کرد: این جشنواره با شعار "بصیرت عاشورایی" ویژه نوجوانان و جوانان در رده سنی 8 تا 23 سال برگزار و  بعد از داوری توسط مداحان و نوحه خوانان برتر استانی، بهترین آثار انتخاب و برای اجرا در مراسم مذهبی و آموزش های تخصصی معرفی می گردند.
وی افزود: آثار ارسالی توسط داوران یزدی مورد بازبینی و داوری قرار می‌گیرند و آثار برگزیده برای اجرای حضوری دعوت می‌شوند و در مراسمی در محل مسجد جامع با حضور مداحان برجسته استان  اجرا خواهند شد و برترین‌ها انتخاب و به مرحله فینال که با حضور داوران کشوری و استانی برگزار می‌شود، راه پیدا می‌کنند و نفرات اول تا سوم معرفی خواهند شد.
مدیر اداره فرهنگی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد از برگزاری دو ورکشاپ پس از مرحله فینال و یک ورکشاپ تخصصی قبل از فینال با حضور داوران مطرح کشوری خبر داد و یادآور شد: افرادی که انتخاب می‌شوند به هیئات و مجالس مذهبی و عزاداری معرفی می شوند تا  به اجرای برنامه بپردازند.