برگزاری طرح "قطعه ای از بهشت" در فضای مجازی از سوی مركز فرهنگي مبشران

برگزاری طرح "قطعه ای از بهشت" در فضای مجازی از سوی مركز فرهنگي مبشران


برگزاری طرح "قطعه ای از بهشت" در فضای مجازی از سوی مركز فرهنگي مبشران

مديرعامل سازمان فرهنگي، ورزشي و اجتماعي شهرداري يزد گفت: براي نخستين بار در كشور از سوي مركز فرهنگي مبشران، امكان شركت در اعتكاف از طريق فضاي مجازي فراهم شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان فرهنگي، ورزشي، اجتماعي شهرداري يزد، محمدرضا پيرنيا اظهار داشت: براي نخستين بار در كشور طرحي با عنوان «قطعه‌اي از بهشت» با هدف همراهي با معتكفان براي افرادي كه توانايي شركت در مراسم معنوي اعتكاف را ندارد، از سوي مركز فرهنگي مبشران اجرا شده است.

دبير ستاد مبشر غدير شهرداري يزد افزود: قطعه‌اي از بهشت تنها يك همراهي با معتكفين در فضاي مجازي است و به هيچ وجه جايگزين اعتكاف اصلي نيست.

پيرنيا بيان كرد: اين طرح كه لحظه‌هاي ناب اعتكاف را طي سه روز در فضاي مجازي به علاقمندان منتقل مي‌كند، در روز پايان اعتكاف با مراسم اعمال ام داود در امامزاده جعفر (ع) همراه خواهد بود.

مديرعامل سازمان فرهنگي، ورزشي و اجتماعي شهرداري يزد يادآور شد: علاقمندان به شركت در اين طرح از هر نقطه‌اي از كشور مي‌توانند از طريق ثبت‌نام در گروه تلگرامي mobasheran_bot@ با معتكفان همراه شوند.

وي افزود: شركت در اين طرح كاملا رايگان است و امكان حضور در اين برنامه براي همه علاقمندان در هر نقطه از ميهن اسلامي فراهم است.

پيرنيا ادامه داد: سخنراني، مولودي، اعمال ماه رجب، پاسخ به احكام و شبهات، برگزاري مسابقه و .... از برنامه‌هايي است كه در اين طرح پيش‌بيني شده است.

وي اظهار داشت: ثبت‌نام براي شركت در اين طرح از 15 فروردين آغاز شده و تا 21 فروردين ادامه دارد و برنامه‌ها نيز از 22 فروردين همزمان با ايام البيض آغاز خواهد شد.