برگزاری دومین جلسه کمیته فضاسازی و خدمات شهری دهه فجر

برگزاری دومین جلسه کمیته فضاسازی و خدمات شهری دهه فجر


برگزاری دومین جلسه کمیته فضاسازی و خدمات شهری دهه فجر

دومین جلسه کمیته تبلیغات و خدمات شهری ستاد دهه فجر شهرداری یزد برگزار گردید. در این جلسه که با حضور حجت الاسلام فخر الدینی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و مدیران عامل سازمانها و مناطق شهرداری یزد و نمایندگان آنها در محل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد برگزار شد،  پیرنیا سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی ضمن خیر مقدم و تبریک فرا رسیدن ایام الله دهه فجر عنوان کرد فعالیتهایی که به عهده کمیته فضاسازی و خدمات شهری شهرداری یزد محول شده است به نحو احسن در حال پیگیری است و امیدواریم با توجه به اهمیت این کمیته در ایجاد شور و نشاط اجتماعی بتوانیم وظیفه خود را انجام دهیم. در ادامه حجت الاسلام فخر الدینی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد ضمن تشکر از اعضای کمیته فضاسازی و خدمات شهری، عنوان کرد فضاسازی  و تزئینات باید در تمامی ادارات و محله ها صورت پذیرد و  از اهمیت اجرای برنامه های این کمیته در مسیر راهپیمایی و ایام ا... دهه فجر در سطح شهر گفت. در ادامه هر کدام از مدعوین جلسه به بیان برنامه های خود در خصوص مصوبات جلسه مورخ 29/10/95 پرداخته و آمادگی خود را در زمینه فضاسازی و تبلیغات شهری و همچنین مسیر راهپیمایی اعلام کردند.کشفی پور مدیر شهرداری ناحیه تاریخی در این جلسه از بازگشایی خیابان قیام در روز 22 بهمن خبر داد و گفت : مجموعه امیر چقماق در حال ساماندهی جهت برگزاری راهپیمایی 22 بهمن می باشد.

کشفی پور مدیر شهرداری ناحیه تاریخی در این جلسه از بازگشایی خیابان قیام در روز 22 بهمن خبر داد و گفت : مجموعه امیر چقماق در حال ساماندهی جهت برگزاری راهپیمایی 22 بهمن می باشد.

محمد رضا نیکونژاد مدیر فرهنگی شهرداری یزد در ادامه با اشاره به حضور شهرداری یزد در بیش از 80 درصد کمیته های دهه فجر خواستار کمک دیگر سازمان ها و ادارات در امر فضاسازی شهری ایام الله دهه فجر شد و اعلام کرد ادارات فقط به آذین بندی محدوده اداره خود بسنده نکرده و شعاع محدودی از اطراف سازمان خود را نیز پوشش دهند.

مزیدی مسئول روابط عمومی سازمان اتوبوسرانی از حضور تاکسیرانان در مراسم استقبال نمادین از حضرت امام (ره) در فرودگاه خبر داد و اعلام کرد: سازمان اتوبوسرانی یک دستگاه اتوبوس جهت رادیو انقلاب آماده نموده است. وی همچنین اعلام کرد اتوبوس های این سازمان آمادگی دارد راهپیمایان را در روز 22 بهمن بصورت رایگان جابجا نمایند.

صفدر پور مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز هم از آماده سازی 4000 بسته اهدایی جهت توزیع در ایستگاههای مستقر در مسیر راهپیمایی خبر داد و اعلام کرد سی دی سرودهای انقلابی به پارک های دارای سیستم صوتی تحویل داده شده است و ان شاء الله در طول ایام الله دهه فجر در سطح پارکها، آهنگ های انقلابی پخش خواهد شد.