برگزاری دوره آموزشی رایگان مزاج شناسی

برگزاری دوره آموزشی رایگان مزاج شناسیدر راستای پیشگیری از بیماری ها و سلامت همشهریان، سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، دوره آموزشی رایگان مزاج شناسی را برگزار میکند.
 
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد؛ مزاج شناسی علمی بسیار وسیع و گسترده است که کاربردهای فراوانی برای تشخیص و درمان مشکلات جسمی و روحی دارد. در حقیقت مزاج تمامی جنبه های زندگی ما تحت تاثیر طبیعت بدنمان قرار دارد، نوع غذایی که می خوریم می تواند تاثیرات بسیار مهمی بر تمامی اعضای بدن ما از مغز و اعصاب گرفته تا قلب و معده و کبد و کلیه ها داشته باشد، در بعضی از انواع مزاج، خوردن یک غذای نامناسب می تواند عواقب زیادی داشته باشد.
 
بسیار دیده اید که افرادی حتی با خوردن یک خرما بدنشان جوش می زند، غذای نامناسب با مزاج شما می تواند موجب تغییرات خواب، حالت عصبی، اختلال حافظه، اختلال هضم، اختلال دفع، عوارض پوستی، نشانه های درگیری کبد و قلب و اندام های تناسلی را نشان دهد. نوع نوشیدنی ها، لباس ها، هوای استنشاقی، استراحت روزانه و چگونگی دفع و حالتهای عصبی و روانی، مستقیما مرتبط با حالات طبیعی یا مزاجی است، بنابراین برای داشتن زندگی سالم و طبیعی، و آرامش روحی، همه ما نیازمند به شناخت مزاج یا طبیعت خود هستیم
 
در این راستا، سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، دوره آموزشی رایگان مزاج شناسی را برگزار میکند که دومین جلسه این دوره آموزشی، سه شنبه (۱۳تیرماه96) ساعت  ۱۰ الی ۱۲ توسط طبیب میرعلی در محل یزد،چهارراه موزاییک سازی، خیابان سیدالشهداء، کوچه مجاهد، فرهـنگسرای خانواده برگزار خواهد شد.
 
انتهای پیام/ش