برگزاری جلسه کمیته هماهنگی فضاسازی و خدمات شهری ستاد دهه فجرشهرداری یزد

برگزاری جلسه کمیته هماهنگی فضاسازی و خدمات شهری ستاد دهه فجرشهرداری یزد


برگزاری جلسه کمیته هماهنگی فضاسازی و خدمات شهری ستاد دهه فجرشهرداری یزد

جلسه کمیته هماهنگی فضاسازی و خدمات شهری ستاد دهه فجر شهرداری یزد در محل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد تشکیل گردید.

در این جلسه که با حضور مدیران عامل سازمان ها و مناطق شهرداری یزد و با حضور نمایندگان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برگزار گردید، در ابتدای جلسه محمد رضا پیرنیا سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری ضمن خیر مقدم و تبریک فرا رسیدن ایام الله دهه فجر و همچنین تسلیت فقدان آیت الله هاشمی یار دیرین امام و رهبری ، بر فضاسازی و تبلیغات شهری مناسب در این ایام تأکید و از آمادگی شهرداری یزد جهت انجام برنامه مصوب و پیگیری آنها خبر داد.در ادامه زارع دبیر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد ضمن تشکر از اعضای کمیته فضاسازی و خدمات شهری، هدف از تشکیل این جلسه را بهره مندی از ظرفیت های خوب شهرداری در اجرای برنامه ها به خصوص فضاسازی شهری دانست و افزود: مشارکت دادن مردم در اجرای برنامه های کمیته فضاسازی و خدمات شهری می تواند شور و نشاط بیشتری را در شهر ایجاد نماید. زارع گفت؛ بهره گیری از شیوه های جذاب در تبلیغات محیطی، تهیه اقلام فرهنگی و توزیع آن در روز راهپیمایی، نصب بالن ، رونمایی از تندیس امام ره، ایجاد ایستگاههای صلواتی، نصب پرچم توسط اتوبوس ها و تاکسی های شهری، فضاسازی مناسب مسیر راهپیمایی می تواند تاثیر بسزایی در افزایش شادی در بین مردم ایجاد کند. در ادامه هر کدام از مدعوین جلسه به بیان دیدگاه های خود در زمینه نحوه فضاسازی و تبلیغات در سطح شهر و همچنین مسیر راهپیمایی پرداختند. سید محمود کشفی پور شهردار ناحیه تاریخی از آمادگی این ناحیه در جهت آماده سازی مسیر راهپیمایی 22 بهمن با همکاری معاونت عمرانی شهرداری و سازمان میراث فرهنگی خبر داد. محمد صفدر پور مدیر عامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری یزد نیز  با اشاره به آمادگی این سازمان جهت بزرگداشت این ایام از آذین بندی و پخش نوار های انقلابی و پخش بسته های اهدایی در سطح پارک های سطح شهر خبر داد . همچنین حمید رضا رحیم دل مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند برپایی ایستگاه در مسیر راهپیمایی و توزیع کلاه و سایر اقلام فرهنگی ویژه کودکان حاضر در مراسم را از برنامه های سازمان متبوع خود برشمرد.

در خاتمه سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی ضمن تاکید بر برگزاری هرچه باشکوه تر ایام الله دهه فجر، خواستار افزایش برنامه های محتوایی با محوریت منویات معمار کبیر انقلاب در زندگی شهروندان ، فلسفه انقلاب و سایر رهنمود های امام راحل و آشنایی عموم مردم با زندگی ، سیره و روش مدیریتی حضرت امام (ره) در این ایام شد.