برگزاری جلسه هماهنگی ستاد نوروزی و روابط عمومی های شهرداری

برگزاری جلسه هماهنگی ستاد نوروزی و روابط عمومی های شهرداری


برگزاری جلسه هماهنگی ستاد نوروزی و روابط عمومی های شهرداری

جلسه هماهنگی روابط عمومی  سازمان ها و مناطق شهرداری در سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، جلسه هماهنگی روابط عمومی سازمان ها و مناطق شهرداری یزد به منظور بررسی راهکارهای رسانه ای در جهت اطلاع رسانی و مستند سازی برنامه های شهرداری یزد در ایام نوروز در سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی برگزار گردید.

در ابتدای این نشست ، محمد رضا پیرنیا مدیر عامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری با اشاره به مغفول ماندن امر مستند سازی و ارائه گزارش از اقدامات شهرداری خاطر نشان کرد : روابط عمومی ها باید نسبت به اطلاع رسانی درست و به موقع از فعالیت های شهرداری، اهتمام بیشتری داشته باشند.

وی همچنین با اشاره به تشکیل کمیته اطلاع رسانی و مستند سازی شهرداری از کلیه روابط عمومی ها خواست گزارش مستند از فعالیت های سازمان متبوع خود را به صورت روزانه به روابط عمومی شهرداری مرکز ارسال نمایند تا شهرداری نسبت به اطلاع رسانی اقدامات انجام شده و در شرف اجراء اقدامات لازم را صورت دهد.

در این جلسه مزیدی مسئول روابط عمومی سازمان حمل و نقل بار و مسافر خواستار توجه بیشتر مدیران شهری به اهمیت روابط عمومی گردید.

وی همچنین اجرای سفره هفت سین در پایانه مسافربری، ایستگاه اطلاع رسانی و توزیع نقشه در پایانه مسافربری، خط کشی و زیباسازی نمای ایستگاه های اتوبوس را از برنامه های این سازمان برای استقبال از نوروز برشمرد.

سلطانی مسئول روابط عمومی سازمان عمران و نوسازی اتخاذ راهکارهای مناسب جهت افزایش رقابت در روابط عمومی ها را در جهت افزایش کارایی مهم دانست.

عسکری نیا مسئول روابط عمومی سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی چاپ بنرهای آموزشی در مورد خانه تکانی و مسائل ایمنی و چاپ بروشور و سی دی های آموزشی را از فعالیت های این سازمان در ایام نوروز دانست.

وی همچنین برگزاری کلاس های آموزشی در پارکها ویژه خانواده ها  و استقرار خودروهای آتشنشانی در نقاط مختلف شهر را از دیگر برنامه های این سازمان برای ایام نوروز اعلام کرد.

 در ادامه مسئولین و رابطین روابط عمومی سازمانها و مناطق و معاونتها نسبت به ارائه گزارش عملکرد و برنامه های آتی خود در راستای تسهیلات نوروزی پرداختند.

در پایان حسین ساجدی مدیر روابط عمومی شهرداری یزد با تشکر از مدیر عامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی بابت برگزاری این جلسه، اعلام نمود : رادیو شهر هر روز در ایام نوروز به مدت بیست دقیقه تا یک ساعت جهت اطلاع رسانی در خصوص برنامه های نوروزی  در اختیار شهرداری قرار دارد و سازمان ها می توانند از این ظرفیت برای شناساندن فعالیت های خود استفاده نمایند.