برگزاری بزرگترین جشنواره و نمایشگاه ازدواج در یزد

برگزاری بزرگترین جشنواره و نمایشگاه ازدواج در یزدرئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد از برگزاری بزرگترین جشنواره و نمایشگاه ازدواج به مناسبت هفته پیوند در محل این سازمان خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد؛ محمدرضا پیرنیا، رئیس این سازمان، از برگزاری بزرگترین جشنواره و نمایشگاه ازدواج به مناسبت هفته پیوند، از چهارم شهریورماه96  در محل سازمان واقع در کارخانه جنوب روبروی پارک هفتم تیر خبر داد.

 

پیرنیا اذعان کرد: این نمایشگاه در 60 غرفه فرهنگی، خیریه، خدماتی، رفاهی و غیر دولتی و با همکاری استانداری یزد، سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، اداره کل ورزش و جوانان استان، اداره اوقاف، سازمان بهزیستی و شبکه فعالین ازدواج شفا برگزار شده است و تا دهم شهریور ماه 96 هر روز از ساعت 15الی23 دایر است.

 

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، تصریح کرد: عموم مردم جامعه چه افرادی که ازدواج کرده اند و چه افرادی که ازدواج نکرده اند مخاطب این نمایشگاه هستند و میتوانند از تخفیفات نمایشگاه بهره مند شوند و زوجین جوان نیز از دیگر تسهیلات و هدایایی که برایشان در نظر گرفته شده، استفاده کنند.

انتهای پیام/