برو بچه های پاتوق با حضور روحانیون اصفهانی

برو بچه های پاتوق با حضور روحانیون اصفهانی


برو بچه های پاتوق با حضور روحانیون اصفهانی
یازده نفر از روحانیون حوزه علمیه اصفهان در ابتکاری جالب با حضور در اماکن پرتردد یزد،  به سوالات مذهبی، تربیتی و اجتماعی مردم پاسخ می دهند.
به گزارش روابط عمومی این جمع در روزهای نهایی حضور خود در یزد، طی چند شب گذشته پاتوق مشاوره خود را جنب بازار آریا بر پا کردند. حجت الاسلام محسن قربانی یکی از این روحانیون فاضل بود که در گفت و گو با خبرنگار طلوع یزد گفت:" این حرکت را از سال 89 با سفر ده روزه به شیراز شروع کردیم. با توجه به استقبال زیاد و اثرات خوب این برنامه، تا کنون به استان های سیستان و بلوچستان و کردستان سفر کرده ایم."

وی شهره بودن یزد به عنوان دارالعباده را علت انتخاب مقصد گروه دانست. قربانی موضوعات تخصصی مورد مشاوره را ازدواج، اعتیاد، اعتقادات، احکام و مسایل جوانان ذکر کرد. این گروه چند شب نیز در میدان فرهنگ شهرک دانشگاه به اجرای برنامه پرداخته بودند.

یکی از اعضای این گروه ضمن تشکر از سازمان فرهنگی-هنری شهرداری به جهت اعطای مجوز و در اختیار گذاشتن برخی امکانات از سازمان تبلیغات اسلامی یزد به دلیل عدم همکاری در ارائه معرفی نامه به آموزش و پرورش استان یزد (علی رغم در دست داشتن معرفی نامه سازمان تبلیغات اسلامی قم) برای حضور در مدارس، انتقاد کرد.