برنامه های نوروزی سازمان با موفقیت به اتمام رسید

برنامه های نوروزی سازمان با موفقیت به اتمام رسید


برنامه های نوروزی سازمان با موفقیت به اتمام رسید

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد و به گفته مدیر عامل این سازمان، برنامه های فرهنگی و تفریحی شهرداری یزد در نوروز امسال با استقبال کم نظیر مهمانان نوروزی مواجه گردید. محمد رضا دشتی با بیان این مطلب به ارائه گزارشی از فعالیت های نوروزی این سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد پرداخت.

دشتی در تشریح برنامه های سازمان متبوع خود در روزهای آغازین سال 93 اذعان داشت: این برنامه ها به لحاظ کمی و کیفی رشد قابل توجهی نسبت به سال های گذشته داشته است؛ به گونه ای که مورد تقدیر مردم و مسئولان شهری قرار گرفته است.

مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری در ادامه گزارش خود «برگزاری نماز جماعت، برپایی غرفه های مشاوره، نقاشی کودک، عرضه محصولات فرهنگی، نمایشگاه عکس و پوستر و اجرای نمایش خیابانی در سطح پارک ها و اماکن تاریخی» را از مهمترین برنامه های فرهنگی سازمان عنوان نمود. وی چاپ و توزیع پوستر، تولید برنامه رادیو پارک و تهیه هدایای فرهنگی و ورزشی جهت اهدا به مسافران نوروزی را از دیگر اقدامات سازمان برشمرد.

دشتی برگزاری سلسله جلسات آموزش و سرگرمی با حضور حجه الاسلام راستگو را ویژه برنامه فرهنگی نوروز 93 دانست. وی همچنین از اجرای مسابقاتی نظیر دارت، پینت بال و مار و پله و نیز بهره برداری از سینما چهار بعدی به عنوان برنامه های تفریحی و ورزشی اجرا شده در سطح پارک ها یاد کرد.

این مقام مسئول در ادامه گزارش خود به موضوع فضاسازی شهری در ایام نوروز پرداخت و بیان داشت: سازمان فرهنگی ورزشی طی یک ماه اخیر با نصب بیش از 200 پایه تبلیغاتی در سطح معابر، فضای تبلیغات فرهنگی شهری را به بیش از سه برابر افزایش داده است. دشتی با اشاره به تقارن نوروز امسال با ایام فاطمیه، اهتمام جدی کارشناسان سازمان در حفظ حرمت ایام فاطمیه در تمامی برنامه های نوروزی به ویژه فضاسازی شهری را ستود.

محمد رضا دشتی در پایان از تمامی اشخاص، مسئولین و ارگانهای حامی سازمان فرهنگی ورزشی به ویژه شهردار یزد و مسئولین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سپاسگزاری نمود.