برنامه های سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد در نوروز 91

برنامه های سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد در نوروز 91


برنامه های سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد در نوروز 91

 

فعاليتهاي سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري يزد در نوروز سال 1391

سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري يزد در راستاي استقبال از بهار و ارائه ي خدمات در خور و شايسته به ميهمانان نوروزي  برنامه هاي ويژه اي را در نظر گرفته است.

فضا سازي سطح شهر با نصب بنرهايي با موضوعات :مهدويت و انتظار،ولايت،عفاف و حجاب،امربه معروف و نهي از منكر،دفاع مقدس و شهدا،عالمان شهر اخلاق،خوش آمد گويي،تبريك سال نو و....

برگزاري تور نجوم و گردشگري به صورت روزانه از ساعت 15 تا پاسي از شب در دو مسير منطقه هاي گردشگري سريزد و صدوق با برنامه هاي متنوع از جمله شتر سواري ،رصد ستارگان در شب،اسب سواري، موتور سواري و بازديد از مكان هاي گردشگري به همراه اهداي بسته هاي فرهنگي و پذيرايي از ميهمانان نوروزي.

برگزاري نمايش خياباني در حداقل 10 نقطه از شهر و برگزاري تئاتر كمدي اكتشاف در محل باغ دولت آباد به صورت روزانه با همكاري گروه  هنري شید.

استقرار در مبادي ورودي شهر يزد (دروازه قرآن،ميدان ابوذر و پارك كوهستان)به صورت شبانه روزي با هدف راهنمايي مسافران در قالب ارائه نقشه شهر و امكان استفاده از فايل اطلاعات جامع مراكز خدماتي شهر يزد از طريق سيستم بلوتوث و همچنين امكان استفاده از دستگاه شارژ تلفن همراه و آب جوش صلواتي .

ارائه خدمات فرهنگي ويژه نوروز در پارك هاي  هفتم تير،باغ ملي،غدير،آزادگان،شهداي كوچه بيوك و بزرگ شهر شامل:

غرفه هاي (قرآن و كودك،نمايشگاه محصولات فرهنگي،خدمات،پرسش و پاسخ) و همچنين برپايي سفره هفت سين به شكلها و قالبهاي متفاوت،پخش فيلم و سريال هاي نوروزي در شب،گرفتن مراسم ويژه در لحظه تحويل سال نو،برگزاري مسابقه ،توزيع بروشورهاي فرهنگي،راهنمايي مسافران،برپايي نماز جماعت ظهر و عصر و مغرب و عشاء،برگزاري بازي هاي شاد ومفرح،نصب ينرهاي موضوعي در پارك با محتواي عفاف و حجاب،نمازو....

توليد راديو پارك و راديو اتوبوس ويژه ايام نوروز سال 1391

خدمات سينماي چهار بعدي در پارك هفتم تير (همه روزه از ساعت 9 صبح الي 23 )