برنامه های سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد به مناسبت اعیاد رجبیه

برنامه های سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد به مناسبت اعیاد رجبیه


برنامه های سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد به مناسبت اعیاد رجبیه

مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد  برنامه های این سازمان به مناسبت اعیاد ماه رجب را اعلام نمود.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد، محمد رضا دشتی  با تشریح برنامه های این سازمان در آستانه میلاد امام علی (ع) و حضرت جواد الائمه ، نورافشانی در شب میلاد حضرت جواد الائمه در میدان حج و شب میلاد حضرت علی (ع) در پارک بزرگ شهر را از برنامه های این سازمان عنوان نمود.

همچنین برگزاری جشن بزرگ "فرزند خورشید" به مناسبت میلاد امام جواد علیه السلام با همکاری کانون فرهنگی حضزت جواد الائمه در روز دوشنبه 30 فروردین  بعد از نماز مغرب و عشاء در حسینیه جواد الائمه  و جشن "کعبه عشق" به مناسبت میلاد حضرت علی علیه السلام با همکاری هیات مذهبی مریم آباد در روز چهارشنبه  ساعت 20:30 در حسینیه شهدای مریم آباد  و جشن بزرگ " همای رحمت" با همکاری هیئت حیدریون  در روز پنج شنبه 2 اردیبهشت بعد از نماز مغرب و عشاء در پارک بزرگ شهر از دیگر برنامه های این سازمان می باشد.

مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی همچنین از برگزاری جشن بزرگ " پدران آسمانی " در شب میلاد حضرت علی (علیه السلام) با همکاری ستاد بزرگداشت پدران اسمانی در محل سالن وحدت جنب آموزش و پرورش  با حضور هنرمندان کشوری و اجرای برنامه های شاد و متنوع خبر داد.

وی همچنین برگزاری ورزش صبحگاهی در روز چهارشنبه در پارک غدیر، مسابقات تیراندازی با تفنگ بادی در روز پنج شنبه ساعت 17:00 در پارک آزادگان را از برنامه های ورزشی این ایام اعلام کرد