بررسی طرح شورایاران در کمیسیون فرهنگی شورای شهر یزد

بررسی طرح شورایاران در کمیسیون فرهنگی شورای شهر یزد


بررسی طرح شورایاران در کمیسیون فرهنگی شورای شهر یزد
 
مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد از بررسی طرح شورایاران در کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر یزد خبرداد.
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی –ورزشی شهرداری یزد، سیدحسن حسینی گفت: کلیات این طرح در جلسات گذشته کمیسیون فرهنگی به تصویب اعضا رسیده بود و در این جلسه بندهایی از آن نیز مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.
وی ادامه داد: اعضای کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر یزد اعتقاد دارند که اجرای صحیح این طرح گام اساسی در جهت افزایش مشارکت مردم در اداره شهر خواهد بود و بنابراین در جلسات بعدی شورا پیگیریهای این طرح ادامه می یابد و در نهایت برای تصویب در صحن علنی شورای اسلامی شهر یزد مطرح خواهد شد.
وی با بیان اینکه سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد نیز در این جلسه گزارشی از اقدامات انجام شده برای افزایش نشاط و شادابی مردم ارائه کرد، افزود: امسال بیش از 20 جشن و جشنواره فرهنگی، ورزشی و هنری در شهر اجرا شده است که 12 جشن آن مربوط به ایام دهه ولایت و امامت بوده است و سایر جشنها نیز در مناسبات ملی و مذهبی در پارکهای یزد برگزار شده است و تا پایان سال نیز 12 جشن دیگر در دستور کار سازمان است.
حسینی گفت: تورهای طبیعت گردی با عنوان "کوه گشت" نیز در روزهای پایانی هفته برای افزایش نشاط اجتماعی و سلامتی شهروندان یزدی با همکاری این سازمان آغاز شده و ادامه دارد.