بازدید مدیر کل دفتر امور بانوان استانداری از فرهنگسرای خانواده یزد

بازدید مدیر کل دفتر امور بانوان استانداری از فرهنگسرای خانواده یزد


بازدید مدیر کل دفتر امور بانوان استانداری از فرهنگسرای خانواده یزد

مدیر کل دفتر امور بانوان استانداری و مشاور امور بانوان فرمانداری یزد ضمن بازدید از فرهنگسرای خانواده در جریان فعالیت های این فرهنگسرا قرار گرفتند .

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ، ورزشی شهرداری یزد مدیر کل امور بانوان استانداری از بخش های مختلف فرهنگسرای خانواده دیدن و از برنامه های انجام شده در این فرهنگسرا قدردانی کرد .

عبدالحسین زاده با توجه به ظرفیت‌ها و بهره‌وری‌های این فرهنگسرا ، به بررسی مسائل و مشکلات موجود پرداخت و برای حل مشکلات کنونی ، راهکارهایی را در راستای بهبود کیفیت و ارائه خدمات به مدیر و مسئولان فرهنگسرای خانواده ارائه کرد .

گفتنی است : در این دیدار گزارشی از فعالیت های صورت گرفته در فرهنگسرای خانواده یزد از سوی مدیر عامل سازمان فرهنگی ، ورزشی شهرداری ارائه و به استقبال خوب مردم از برنامه های این سازمان اشاره کرد .

سید حسن حسینی ابراز امیدواری کرد تا با حمایت های شورای اسلامی شهر بتوانیم در رفع مشکلات خانواده های یزدی قدم های اساسی برداریم و شرایط به گونه‌ای فراهم شود که همه اقشار بتوانند از تمام امکانات موجود در این مجموعه نهایت استفاده را بکنند و همه ظرفیت‌های فرهنگسرا مورد بهره‌برداری واقع شود .

وی بر ایجاد سرای محله در محله های شهر یزد تأکید کرد و افزود : تلاش می شود در سرای محله ها به همه نیاز های مردم از قبیل آموزش های خانواده ، آموزش شهروندی ، برنامه های جذاب برای کودکان و مسائل ورزشی رسیدگی و امکانات فراهم شود .

حسینی تصریح کرد : انجام امور مربوط به سراهای محله با حمایت های شورای شهر و شهرداری امکانپذیر است .