بازدید مدیر کل دفتر امور بانوان استانداری از فرهنگسرای خانواده یزد

بازدید مدیر کل دفتر امور بانوان استانداری از فرهنگسرای خانواده یزد

مدیر کل دفتر امور بانوان استانداری و مشاور امور بانوان فرمانداری یزد ضمن بازدید از فرهنگسرای خانواده در جریان فعالیت های این فرهنگسرا قرار گرفتند .

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ، ورزشی شهرداری یزد مدیر کل امور بانوان استانداری از بخش های مختلف فرهنگسرای خانواده دیدن و از برنامه های انجام شده در این فرهنگسرا قدردانی کرد .

عبدالحسین زاده با توجه به ظرفیت‌ها و بهره‌وری‌های این فرهنگسرا ، به بررسی مسائل و مشکلات موجود پرداخت و برای حل مشکلات کنونی ، راهکارهایی را در راستای بهبود کیفیت و ارائه خدمات به مدیر و مسئولان فرهنگسرای خانواده ارائه کرد .

گفتنی است : در این دیدار گزارشی از فعالیت های صورت گرفته در فرهنگسرای خانواده یزد از سوی مدیر عامل سازمان فرهنگی ، ورزشی شهرداری ارائه و به استقبال خوب مردم از برنامه های این سازمان اشاره کرد .

سید حسن حسینی ابراز امیدواری کرد تا با حمایت های شورای اسلامی شهر بتوانیم در رفع مشکلات خانواده های یزدی قدم های اساسی برداریم و شرایط به گونه‌ای فراهم شود که همه اقشار بتوانند از تمام امکانات موجود در این مجموعه نهایت استفاده را بکنند و همه ظرفیت‌های فرهنگسرا مورد بهره‌برداری واقع شود .

وی بر ایجاد سرای محله در محله های شهر یزد تأکید کرد و افزود : تلاش می شود در سرای محله ها به همه نیاز های مردم از قبیل آموزش های خانواده ، آموزش شهروندی ، برنامه های جذاب برای کودکان و مسائل ورزشی رسیدگی و امکانات فراهم شود .

حسینی تصریح کرد : انجام امور مربوط به سراهای محله با حمایت های شورای شهر و شهرداری امکانپذیر است .