بازدید مدیر عامل سازمان فرهنگی ، ورزشی شهرداری یزد از نمایشگاه کتاب یزد

بازدید مدیر عامل سازمان فرهنگی ، ورزشی شهرداری یزد از نمایشگاه کتاب یزد


بازدید مدیر عامل سازمان فرهنگی ، ورزشی شهرداری یزد از نمایشگاه کتاب یزد

مدیر عامل سازمان فرهنگی ، ورزشی شهرداری یزد در بازدید از پنجمین نمایشگاه بزرگ کتاب یزد با مدیر کل فرهنگ و ارشاد استان دیدار و گفتگو کرد .

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ، ورزشی شهرداری یزد

سید حسن حسینی برگزاری نمایشگاه کتاب را رخداد فرهنگی بزرگی دانست و گفت : اینگونه اقدامات به اعتلای فرهنگ و رشد و توسعه فعالیت های فرهنگی در استان کمک شایانی می کند .

وی رشد و توسعه فرهنگ به ویژه فرهنگ کتابخوانی را از مهمترین اولویت های کاری این سازمان ذکر و بر لزوم همکاری این دو نهاد تأکید کرد .

وی در ارتباط با همکاری های سازمان فرهنگی ، ورزشی شهرداری و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در زمینه برگزاری تئاترهای خیابانی ، برگزاری جشن و جشنواره های مختلف و برپایی نمایشگاه های متعدد قول مساعد داد .

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد نیز در این نشست با عنایت به نقش مؤثر شهرداری یزد در برگزاری هر چه بهتر نمایشگاه اظهار کرد : در راستای انجام رسالت های فرهنگی و اجتماعی همکاری های خوبی با این سازمان انجام گرفت که از آن جمله می توان به نصب بنر های تبلیغاتی در سطح شهر اشاره کرد .

بهرام عبدالحسین زاده ضمن ابراز خشنودی از حضور غرفه داران و بازدیدکنندگان ، استقبال مردم از پنجمین نمایشگاه بزرگ کتاب یزد را رضایتبخش عنوان کرد .

وی لزوم همکاری دو نهاد را تصریح کرد و افزود : انجام اقدامات فرهنگی و اجتماعی در سطح شهر نیازمند توسعه این همکاری است .