بازدید مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد از نمایشگاه نقاشی گالری حقیقت

بازدید مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد از نمایشگاه نقاشی گالری حقیقتبه گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد؛

محمدرضا پیرنیا به همراه تعدادی از مدیران سازمان از نمایشگاه آثار هنری خانم طباطبایی با موضوع "طبیعت" که در نگارخانه‌ی مرکز آفرینش‌های فرهنگی‌هنری حقیقت در حال برگزاری است بازدید کرد.

مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی پس از بازدید از نمایشگاه خانم طباطبایی در مورد آثار او گفت: علاقه زیادی به نوع کار و ترکیب رنگی نقاشی های خانم طباطبایی دارم، با وجود در آغاز راه بودن این نوجوان سبک کاری ایشان را می پسندم.

درپایان محمدرضا پیرنیا در مورد علاقه اش به نگارگری گفت: از برگزاری نمایشگاه های هنری، جمع شدن علاقه‌مندان هنر درگالری ها و رونق بازار هنرمندان لذت می برم.  از دیدن برچسبی که کنار تابلوها به علامت فروش اثر زده می شود بسیار خوشحال می شوم زیرا خبر از راه افتادن اقتصاد هنر را می دهد.

 

 

گفتنی است مرکز آفرینش‌های فرهنگی‌هنری حقیقت ،منزل مسکونی مرحوم سید مهدی حقیقت بوده که توسط همسر بزرگوار و خیر ایشان سرکارخانم فخری کامران ، جهت فعالیت در زمینه فرهنگی و هنری و ادبی و علمی علاقه مندان یزدی وقف شده است.