بازدید رییس و اعضای شورای شهر یزد از برخی پروژه های ورزشی شهرداری یزد

بازدید رییس و اعضای شورای شهر یزد از برخی پروژه های ورزشی شهرداری یزد


بازدید رییس و اعضای شورای شهر یزد از برخی پروژه های ورزشی شهرداری یزد

 
 

صبح امروز رییس و اعضای کمیسیون فرهنگی، اجتماعی ورزشی شورای شهر به همراه معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، مدیر منطقه ۴ شهرداری و تعدادی از مسئولان شهرداری یزد از برخی پروژه های ورزشی شهرداری بازدید کردند.

 
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد: عباس ملازینلی  در این بازدید از بهره برداری از این پروژه ها در آینده نزدیک خبر داد و گفت:در تلاش هستیم تا این پروژه ها را در بهار سال ۱۴۰۰ افتتاح و برای بهره برداری رسانده و در اختیار همشهریان عزیز قرار دهیم.
 
وی اظهار امیدواری کرد با بهره برداری از این پروژه ها با ایجاد فضای ورزشی عادلانه در محله های مختلف شهر، شاهد ارتقای نشاط اجتماعی و شادابی و سلامت جسمی و روحی هرچه بیشتر شهروندان باشیم.
 
گفتنی است بازدید کنندگان از ورزشگاه درون محله‌ای فلکه دوم آزادشهر دارای زمین چمن مصنوعی بازدید کردند. این مجموعه شامل زمین بسکتبال، والیبال ساحلی و پیست دوچرخه سواری است که با پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصد در حال ساخت است و قرار است بهار سال آینده به بهره برداری برسد.
 
زمین چمن مصنوعی پارک درون محله ای سجاد امامشهراز دیگر پروژه های مورد بازدید رئیس و اعضای شورای شهر بود که این مجموعه نیز  با پیشرفت فیزیکی ۷۰ درصدی در حال ساخت است و اواخر فروردین ماه سال آتی افتتاح خواهد شد.
زمین والیبال ساحلی رودخانه  محمودآباد، هم امروز صبح مورد بازدید قرار گرفت.  این پروژه با پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصدی در بهار  سال آینده برای استفاده شهروندان یزدی آماده خواهد شد.
 
بازدید از زمین ورزشی چند منظوره در پارک غدیر و زمین ورزشی پتانک و بسکتبال خیابانی در میدان شهدای محراب پایان بخش این برنامه بود.
 
 این ۲ پروژه به ترتیب با پیشرفت فیزیکی ۴۰ درصد و  ۷۰ درصد در حال ساخت هستند و تا پایان اردیبهشت سال آینده به بهره برداری خواهند رسید.