بازدید رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد از آسایشگاه جانبازان یزد

بازدید رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد از آسایشگاه جانبازان یزد


بازدید رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد از آسایشگاه جانبازان یزد

✅ در بازدید از آسایشگاه جانبازان یزد مطرح شد؛
همکاری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در برگزاری مراسم سوگواری شهادت حضرت فاطمه(س)
 
??عباس ملازینلی رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد با احمد ابراهیمی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان از آسایشگاه جانبازان یزد بازدید و در نشست هم اندیشی برگزاری مراسم سوگواری شهادت حضرت فاطمه(س) شرکت کرد.
 
??عباس ملازینلی رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در این نشست با قدردانی و گرامیداشت مقام شامخ جانبازان و رزمندگان اسلام، بیان داشت: هرچند نام شما عزیزان جانباز نهاده شده است اما در واقعیت روح بزرگ و دل دریا مانند شما سبب شده تا این نقص ظاهری و جسمی به شدت پوشانده شود و همگان از محضر شما درس بزرگ منشی، صبر و انسانیت بیاموزند.
 
??وی در ادامه با اعلام آمادگی همکاری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در برگزاری شایسته مراسم سوگواری شهادت حضرت فاطمه(س)، افزود: این سازمان حمایت و همراهی با این قشر فرهیخته جامعه را وظیفه خود می داند. ما و تمام همکارانمان در این مجموعه به سهم خودمان و به توانی که داریم در حمایت از جانبازان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم بود و این مجموعه را در برگزاری سوگواری پاره تن رسول الله(ص) همراهی و همیاری خواهیم کرد.
 
??احمد ابراهیمی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد نیز با بیان اینکه سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد همیشه یار و یاور جانبازان بوده است، بیان داشت: این سازمان یکی از بهترین همراهانی می باشد که در تمامی ایام سال یار و یاور ما در اجرای برنامه های فرهنگی و مذهبی بوده است. این همراهی متداوم و نگاه ارزشمند این مجموعه نسبت به جانبازان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس شایسته تقدیر است.