آیین تقدیر از برگزیدگان کاپوچین

آیین تقدیر از برگزیدگان کاپوچین


آیین تقدیر از برگزیدگان کاپوچین

عباس ملازینلی در آیین تقدیر از برگزیدگان کاپوچین مطرح کرد:
خانواده، محور اصلی برنامه های ورزشی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری/ لزوم افزایش شادی در خانواده های یزدی

عباس ملازینلی رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در نشست تقدیر و اهدای جوایزبه برندگان مسابقات کاپوچین، با دعوت شهروندان به شرکت در برنامه های ورزشی این سازمان، بیان داشت: با همت معاونت ورزشی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد برنامه های متعددی با محوریت خانواده طرح ریزی می شود تا بتوان ضمن افزایش نشاط اجتماعی و هدیه دادن لحظاتی خوش به شهروندان، خانواده ها را مجددا در کنار یکدیگر و در تعامل باهم مشاهده کرد.
وی در ادامه تصریح کرد: معضل امروز جامعه ما پراکندگی خانواده ها به دلیل دغدغه های روزمره اعضای خانواده و گسترش ارتباطات مجازی است. سعی داریم رسالت اجتماعی خود را توام با ورزش که اعتلا و ارتقای سلامت جسمانی شهروندان را نیز به همراه دارد، به سرانجام برسانیم.
ملازینلی با تاکید بر لزوم افزایش شادی در خانواده های یزدی، گفت: جای خالی ورزش در خانواده ها محسوس است که با همت متولیان این امر به ویژه معاونت ورزشی سازمان، شاهد برگزاری رویدادهای ارزشمندی در شهر هستیم که کانون خانواده ها به ویژه بانوان یزدی را نشانه رفته است.
وی اظهار امیدواری کرد: ان شاالله بتوانیم در سال های اتی بیش از پیش این اهداف و انگیزه را در سطح جامعه ترویج تا بیش از پیش موجبات تحکیم هرچه بیشتر خانواده ها و جامعه را فراهم آوریم.
در این نشست از برگزیدگان مسابقات کاپوچین تقدیر به عمل آمد.