آیین اختتامیه پنجمین المپیاد ورزشی بسیج و محلات بانوان برگزار شد

آیین اختتامیه پنجمین المپیاد ورزشی بسیج و محلات بانوان برگزار شدشب گذشته آیین اختتامیه پنجمین المپیاد ورزشی بسیج و محلات یزد ویژه بانوان در تالار فرهنگسرای شهرداری برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان فاو شهرداری یزد ، مراسم اختتامیه پنجمین المپیاد ورزشی بسیج و محلات با حضور محمدرضا پیرنیا، رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد،سرهنگ استادی معاون اجرایی فرماندهی سپاه پاسداران الغدیر یزد،سرهنگ نیکونژاد مسئول باشگاه مقاومت سپاه ،سیدحسین سیدعربی مسئول هیئت ورزش های همگانی یزد  و جمعی از ورزشکاران در سالن 450 نفری فرهنگسرای شهرداری یزد برگزار شد.

 

محمدفاضل یوسفی ،معاونت ورزشی این سازمان  با اشاره به اهداف برگزاری مسابقات المپیاد بسیج و محلات  اظهار کرد: بدون داشتن یک جسم سالم، داشتن روحیه مطلوب مقدور نیست ،  برگزاری مسابقات و گسترش ورزش محلات علاوه بر تاکید بر سلامت شهروندان،نشاط و شادابی جوانان را در اوقات فراغت تامین می کند به طوری که بر اساس آمارها  درصد بالایی از جوانان محلات دربرنامه های ورزشی متعدد شهرداری در پارک ها و سالن های ورزشی مشارکت می کنند.

محمدفاضل یوسفی همچنین خاطرنشان کرد: تمام افرادی که در زمینه ورزش به مراحل قهرمانی رسیده اند ازمحلات رشد کرده و به نوعی برگزاری مسابقات المپیاد باعث تقویت انگیزه افراد برای ادامه فعالیت تا رسیدن به ورزش قهرمانی می شود.

قابل ذکر است؛ پنجمین المپیاد بسیج و محلات به همت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد و باشگاه مقاومت سپاه و باحضور بیش از 8000 نفر در رده های سنی مختلف و در قالب 26 رشته ازابتدای مردادماه سال جاری تا انتهای شهریورماه  در سطح استان برگزارشد.

گفتنی است آیین اختتامیه پنجمین المپیاد ورزشی مربوط به گروه آقایان امشب در تالار فرهنگسرای شهرداری از ساعت18 و با حضور مسئولان و برگزیدگان  برگزار خواهد شد.