اولین خانه خلاقیت کودک شهرداری یزد راه اندازی شد

اولین خانه خلاقیت کودک شهرداری یزد راه اندازی شد


اولین خانه خلاقیت کودک شهرداری یزد راه اندازی شد

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد ؛ اولین خانه خلاقیت کودک (ماه نو) تحت نظارت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد در منطقه صفائیه راه اندازی شد.
حسینی سرپرست سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری در حاشیه مراسم افتتاح این خانه گفت :  اهم فعالیت های پیش بینی شده جهت خانه خلاقیت  را برگزاری تست های استاندارد جهانی در قالب تست  شخصیت ، خلاقیت ، استعداد یابی و سنجش هوش هشت گانه دانست.
وی خاطر نشان کرد:جلسه توجیهی توسط دکترای روان سنجی با والدین ، تحلیل وضعیت موجود کودک ، معرفی مسیر پیش رو و تشکیل پرونده سلامت برای کودکان جهت پیگیری روند رشد و برطرف شدن نقاط ضعف احتمالی.تشکیل کارگاه های آموزشی برای والدین نیز از جمله برنامه های خانه خلاقیت است که به صورت پایلوت در خانه خلاقیت ماه نو اجرا خواهد شد.
سرپرست سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری با اشاره به در نظر گرفتن موارد تشویقی و تلاش برای بالا بردن زمینه مشارکت خانواده بزرگ شهرداری یزد در همراهی با طرح های فرهنگی این سازمان افزود: تخفیف ویژه برای پرداخت حق عضویت این خانواده ها در نظر گرفته شده است که پرسنل محترم می توانند با مراجعه به سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری  و دریافت معرفی نامه از این تخفیف ها بهره مند شوند . ضمنا آدرس این خانه:صفائیه ،خیابان مسجد الرضا،کوچه ژاندارمری دوم،پلاک 41 می باشد.