اولین جلسه کمیته برنامه ریزی هسته خانواده در سال 97 برگزار شد

اولین جلسه کمیته برنامه ریزی هسته خانواده در سال 97 برگزار شد


اولین جلسه کمیته برنامه ریزی هسته خانواده در سال 97 برگزار شد

 

اولین جلسه کمیته برنامه ریزی هسته خانواده با دستوركار تحکیم بنیاد خانواده در استان یزد برگزارگرديد


به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد ، این جلسه با حضور اعضای کمیته ، آقایان عباس ملازینلی،محمدحسین رحیمی نسب، سید محمد دعایی، حمید زارع و خانم ها فخرالسادات خامسی و زهرا رستگار در محل این سازمان برگزار شد.

 

 در ابتدا دعایی هدف از تشكيل اين جلسه را بحث وبررسي پيرامون طرح برنامه ریزی تحکیم بنیاد خانواده استان برشمرد و از همه حاضران  خواست تا درسال جديد با تفكري نو و برنامه ريزي دقيق در راستاي اجرای اين مهم  با توجه به مسائل مرتبط  تلاش نمايند تا خانواده به عنوان محور اصلی ثبات و بالندگی جامعه معرفی و مشکلات موجود در این حوزه پیگیری و حل شود.

دكتر رحیمی نسب از فعالان متخصص حوزه خانواده و مسائل اجتماعی، با اشاره به اینکه لازم است اهداف این جلسات و کمیته یاد شده مشخص و قابل اجرا باشد مطالبي را ارائه نمود.

رحیمی نسب در ادامه سخنانش با اشاره به برخی آمارها در حوزه ازدواج گفت : متاسفانه ترس از ازدواج در بین جوانان باعث شده تا خیل عظیمی از دختران و پسران جوان جامعه ما پشت خط ازدواج بمانند که وظیفه ما تخصصی کار کردن در راستای ترویج و تسهیل ازدواج جوانان و بعد از آن تحکیم پایدار خانواده است.

قرار است جلسات کمیته برنامه ریزی هسته خانواده با همراهی و همگامی کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر یزد بصورت هفتگی برگزار شود.

گفتنی است سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در طول سال مباحث آموزشی متنوع و متعددی را برای خانواده ها در حوزه های اجتماعی دارد. که ازدواج یکی از ارکان این آموزش ها می باشد.