انتصاب رئیس کارگروه فرهنگی برنامه عمران شهری شهرداری یزد

انتصاب رئیس کارگروه فرهنگی برنامه عمران شهری شهرداری یزد


انتصاب رئیس کارگروه فرهنگی برنامه عمران شهری شهرداری یزد

شهردار یزد با صدور حکمی سید حسن حسینی را به عنوان رئیس کارگروه فرهنگی برنامه پنج ساله توسعه و عمران شهری شهرداری یزد منصوب کرد .

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد

شهردار یزد در این حکم برنامه پنج ساله توسعه و عمران شهری را یکی از مهمترین رسالت های شهرداری دانسته و آورده است : با عنایت به اینکه تهیه و تدوین برنامه پنج ساله توسعه و عمران شهری شهرداری یزد در دست انجام است به منظور بررسی و هم فکری در مرحله تحلیل و بررسی برنامه های یاد شده شهرداری یزد اقدام به تشکیل کارگروه های تخصصی در شهرداری یزد کرده است .

محمد رضا عظیمی زاده در ادامه این حکم می افزاید : با توجه به تجربه و تخصص جناب عالی در عرصه فعالیت های فرهنگی و اجرایی به عنوان رئیس کار گروه تخصصی فرهنگی تهیه و تدوین برنامه پنج ساله توسعه و عمران شهری شهرداری یزد منصوب می نمایم .

وی ابراز امیدواری کرده است : براساس برنامه زمان بندی شده از سوی معاون برنامه ریزی و توسعه شهرداری یزد از نظرات کارشناسی و تخصصی جناب عالی برای پیشبرد اهداف برنامه پنج ساله توسعه و عمران شهری شهرداری یزد بهره ببریم .

خاطر نشان می شود تدریس در دانشگاه ، دبیر شورای مشورتی طلاب نخبه استانداری ، مدیر اجرایی موسسه فرهنگی ـ هنری آوای عرشیان یزد ، مدير اجرايي خانه فرهنگ اسلام و ایران ، مجری برگزاری نخستین همایش بین‌المللی منجی در ادیان الهی و ايده پرداز در مورد مسائل اجتماعي - فرهنگي از جمله سوابق اجرایی  سید حسن حسینی است .