امضای تفاهم نامه همکاری و مشارکت در زمینه سلامت جامعه شهری

امضای تفاهم نامه همکاری و مشارکت در زمینه سلامت جامعه شهریتفاهم نامه همکاری بین  سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد و مرکز تحقیقاتی درمانی دیابت در راستای افزایش سطح امید به زندگی افراد در جامعه امضا شد.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد؛ در راستای افزایش سطح امید به زندگی افراد در جامعه و توجه به مسئله ی ارتقای سطح سلامت جامعه، تفاهم نامه ای با حضور محمدرضا پیرنیا رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد و سید محمدرضا آقایی میبدی مدیر اجرایی  مرکز تحقیقاتی درمانی دیابت استان یزد به امضاء رسید.

 

مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در حاشیه این جلسه، با بیان این که بیماری دیابت در استان یزد فراگیر شده است و باید در نظام سلامت شهر یزد انقلابی عظیم صورت گیرد، اظهار کرد: سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد آماده هر گونه همکاری با مرکز تحقیقاتی درمانی دیابت را برای برگزاری همایش ها، برنامه های آموزشی، نمایشگاه ها و کارگاه های مرتبط با موضوع سلامت این شهر است.

 

محمدرضا پیرنیا ادامه داد: مکان برگزاری جلسات و مهیا نمودن ملزومات آن ، اطلاع رسانی در سطح شهر و... از دیگر ظرفیت های سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد است که برای پیشبرد اهداف تفاهم نامه در اختیار مرکز تحقیقاتی درمانی دیابت  قرار داده می شود.

 

وی در پایان از احداث پارک سلامت در شهر با همکاری مرکز تحقیقاتی درمانی دیابت استان یزد خبر داد.

 

سیدمحمدرضا آقایی میبدی، با اشاره به اینکه خنده در میان مردم کمرنگ است، گفت: برنامه این است که در سلسله نشست ها و کارگاه هایی که با همکاری این سازمان برگزار خواهد شد، بخش هایی را به خنده همگانی، اجرای موسیقی و طنز اختصاص دهیم.

 

لازم به ذکر است، طی این تفاهم نامه همکاری، فرهنگسرای شهرداری یزد، دوشنبه های هر هفته به همایش ها، برنامه های آموزشی، نمایشگاه ها و کارگاه های مرتبط با موضوع سلامت و افزایش سطح امید به زندگی افراد در جامعه اختصاص یابد.

 

انتهای پیام/ش