آغاز پنجمین مسابقه قرارآسمانی ازسوی ستاد مبشرغدیرشهرداری یزد

آغاز پنجمین مسابقه قرارآسمانی ازسوی ستاد مبشرغدیرشهرداری یزد


آغاز پنجمین مسابقه قرارآسمانی ازسوی ستاد مبشرغدیرشهرداری یزد

پنجمین دوره مسابقه «قرار آسمانی» از سوي ستاد مبشر غدير شهرداري يزد آغاز شد.

به گزارش روابط عمومي ستاد مبشر غدير شهرداري يزد، مسابقه قرار آسمانی كه با طرح سئوال از آیه‌های قرآن با محوریت سبک زندگی اسلامی برگزار مي‌‌شود،‌ در پنجمین مرحله «معاد باوری»را پيش روي علاقمندان قرار مي‌دهد.

دراين مسابقه، تلاش شده اعتقاد به معاد و معادباوری مدنظر قرار گیرد زيرا افرادي كه اعتقاد به معاد و سرای آخرت داشته باشند، برای خوشگذرانی دراین دنیادست به هر کاری نمیزنند ، زيرا یقین دارند كه زندگی ابدی در پیشروی خود خواهند داشت و در دنیای دیگری منزل خواهند گرفت بنابراين سعی می کنندتا هر چه بیشتر مراقب اعمال و رفتارخود باشند.

ستاد مبشر غدير بر اين اساس مسابقه قرار آسماني را در شماره پنجم با موضوع معادباوری دنبال مي‌كند كه اين موضوع در پنج بخش مورد بررسي قرار خواهد گرفت.

بر اساس اين گزارش، در اين مسابقه در بخش اول شامل شناخت دنیا و سرای آخرت و طرح آيات مرتبط با آن و در بخش دوم اوصاف هر دو دنیا و اثبات بی‌ارزش بودن دنیا و اهمیت سرای آخرت مطرح شده و بخش‌هاي سوم تا پنجم نيز بر اساس همين روال مورد بررسي قرار گرفته است.

علاقمندان به شركت در اين مسابقه مي‌توانند با مراجعه به سايت مبشر غدير به نشاني mobasherghadir.ir ياعضويت درسامانه هوشمندمبشران @mobasheran_bot براي شركت در اين مسابقه اقدام كرده و ضمن شركت در مسابقه امتياز دريافت كنند.

12 مسابقه درقالب سلسله مسابقات قرارآسمانی تعریف شده كه اين مسابقات به شكل ماهانه درحال برگزاری است وهر مسابقه دارای 15 فلش کارت است.

هر مسابقه نيز شش برنده خواهد داشت كه به شركت‌كنندگان اين مسابقات در هر مرحله به قيد قرعه جوايز ارزنده‌اي اعطا مي‌شود.

افرادی که موفق به شرکت در هر12 مسابقه شوند در قرعه‌کشی سفر مشهد مقدس شرکت داده خواهند شد.