آغازبیست و دومین دوره مسابقه «امير كلام» از سوي مرکز فرهنگی مبشران

آغازبیست و دومین دوره مسابقه «امير كلام» از سوي مرکز فرهنگی مبشران


آغازبیست و دومین دوره مسابقه «امير كلام» از سوي مرکز فرهنگی مبشران

بیست و دومین دوره مسابقه «امير كلام» از سوي مرکز فرهنگی مبشران آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز فرهنگی مبشران ، مسابقه امير كلام كه با طرح سئوال از حکمت های نهج‌البلاغه برگزار مي‌‌شود،‌ در بیست و دومین مرحله خود،حکمت های 21 تا 25 نهج البلاغه را براي مخاطبان در نظر گرفته است.

از آنجا كه نهج‌البلاغه سراسر درس زندگي است اما متاسفانه از آن غفلت كرده‌ايم و نتوانسته‌ايم اين محتواي ناب را در زندگي، ملاك عمل خود قرار دهيم، لذا سلسله مسابقات امیر کلام با محوریت نهج البلاغه تدوین شده است.

علاقمندان به شركت در اين مسابقه مي‌توانند با مراجعه به سايت مبشر غدير به نشاني mobasherghadir.ir يا عضويت در سامانه هوشمند مبشران @mobasheran_bot براي شركت در اين مسابقه اقدام كرده و ضمن شركت در مسابقه امتياز دريافت كنند.

در مجموع 24 مسابقه درقالب سلسله مسابقات امیرکلام تعریف شده است كه 15 روز یک‌بار درحال برگزاری است وهر مسابقه دارای 15 فلش کارت است.

هر مسابقه نيز شش برنده خواهد داشت كه به شركت‌كنندگان اين مسابقات در هر مرحله به قيد قرعه جوايز ارزنده‌اي اعطا مي‌شود.

افرادی که موفق به شرکت در هر 24 مسابقه شوند در قرعه کشی سفر مشهد مقدس شرکت داده خواهند شد.

علاقمندان به شركت در اين مسابقه تا سی ویکم فروردین ماه 1396 مي‌توانند با مطالعه حکمت های تعيين شده، نسبت به شركت آنلاين در مسابقه اقدام كنند.

برندگان بیست ویکمین دوره مسابقه امير كلام نيز عبارتند از: محمدباقر زارع بیدگی، مرضیه رحیمی ، نرگس سپهری نسب ، سهیلا علایی ، معصومه فریدی ، مجید اکبرزاده