استقبال گسترده مردم از پنجمین المپیاد ورزشی شهروندی بسیج و محلات/ دعوت از عموم مردم برای شرکت در مراسم افتتاحیه

استقبال گسترده مردم از پنجمین المپیاد ورزشی شهروندی بسیج و محلات/ دعوت از عموم مردم برای شرکت در مراسم افتتاحیهرئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد ضمن دعوت از عموم مردم برای شرکت در مراسم افتتاحیه پنجمین المپیاد ورزشی شهروندی بسیج و محلات از استقبال گسترده مردم و ثبت‌نام در این المپیاد خبر داد.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد،؛ محمدرضا پیرنیا در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به فرموده مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه «یک بخش از مسئله تأمین سلامت، ورزش همگانی است که بنده بازهم توصیه می‌کنم ورزش همگانی برای همه لازم است»، خاطرنشان کرد: سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد پنجمین المپیاد ورزشی شهروندی بسیج و محلات را در راستای گرامیداشت شهدای مدافع حرم و با حضور بانوان و آقایان شهروند، پیشکسوتان، قهرمانان و نام‌آوران عرصه ورزش استان برگزار خواهد کرد.

وی ادامه داد: این رویداد بزرگ ورزشی باهدف افزایش نشاط شهروندی و هم‌چنین کاهش آسیب‌های اجتماعی و بیماری‌هایی که به‌واسطه تغییر سبک زندگی پدید آمده، برگزار خواهد شد.

پیرنیا بابیان اینکه امیدواریم با برگزاری چنین برنامه‌هایی بیش‌ازپیش انگیزه مردم را بالابرده و شهری با شهروندان ورزشی، فعال و بانشاط را شاهد باشیم، تصریح کرد: تلاش می‌کنیم به این هدف دست پیدا کنیم؛ چراکه بنا به فرموده‌ی مقام معظم رهبری اعتقاد داریم که هرچقدر در ورزش هزینه شود اسراف نیست.

این مقام مسئول در خصوص چگونگی برگزاری المپیاد اذعان کرد: این رویداد بزرگ ورزشی از تاریخ ۵ مرداد ۹۶ لغایت ۲۵ مرداد در سالن‌های ورزشی بزرگ سطح شهر در قالب ۲۶ رشته ورزشی در دو بخش انفرادی و تیمی برگزار خواهد شود.

وی با اشاره به اینکه شرکت در این المپیاد برای عموم شهروندان مرد و زن آزاد است، اظهار کرد: آئین افتتاحیه این المپیاد در ورزشگاه شهید نصیری در تاریخ پنجم مرداد از ساعت ۲۰ و با حضور ورزشکاران، عموم مردم، معاون وزیر ورزش و جوانان و مسئولان استانی در قالب یک جشن باشکوه با هنرنمایی هنرمندان کشوری و استانی، تردستی و آتش‌بازی اجرا خواهد شد.

پیرنیا باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت بسیج، اداره ورزش و جوانان، صداوسیما و سایر رسانه‌ها را همکاران برگزاری این رویداد بزرگ ورزشی استان عنوان کرد. ادامه داد: استقبال مردم به‌خصوص قشر نوجوان و جوان شهرمان در ثبت‌نام برای حضور در این المپیاد بی‌نظیر بوده است.

وی خاطرنشان کرد: امید که همه‌ی ما یاد بگیریم باروی آوردن به ورزش و تحرک سلامت روحی و جسمی را به‌طور کامل به دست آوریم.

انتهای پیام/ش