اسامی برگزیدگان جشنواره بانوی هزاره اسلام منتشر شد

اسامی برگزیدگان جشنواره بانوی هزاره اسلام منتشر شد


اسامی برگزیدگان جشنواره بانوی هزاره اسلام منتشر شد

با پایان یافتن داوری ها و برگزاری مراسم اختتامیه اسامی برگزیدگان جشنواره بانوی هزاره اسلام منتشر شد.


به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد؛ جشنواره بانوی هزاره اسلام با محوریت بزرگداشت حضرت خدیجه در دو بخش علمی شامل مقاله کوتاه، یادداشت علمی، چکیده نویسی به سه زبان فارسی، انگلیسی و عربی و بخش هنری شامل شعر، دلنوشته، نقاشی و خطاطی برگزار شد.


این جشنواره که از 25 شهریور ماه آغاز و تا ششم آبان ماه ادامه داشت با محوریت نقش حضرت خدیجه در تحقق هدف بعثت، ایمان حضرت خدیجه، نقش حضرت خدیجه در سبک زندگی اسلامی، جایگاه حضرت خدیجه در بین اعراب قبل از اسلام و موضوعاتی از این دست اجرایی شد.


141 اثر در بخش های مختلف به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده بود که از این آثار ارسالی 24 اثر حائز رتبه برتر به انتخاب داوران جشنواره شدند.


این جشنواره با محوریت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد با مشارکت صدا و سیمای مرکز یزد، خانه فرهنگی صدوقی، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره کل بانوان و خانواده استانداری، سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد.


ولی رهبر داوری بخش خوشنویسی، محمدعلی دادخواهی داوری بخش نقاشی و عالیه محرابی داوری بخش شعر و دلنوشته و دبیری علمی و هنری جشنواره را برعهده داشتند.


براساس این گزارش؛ اسامی برگزیدگان جشنواره بانوی هزاره اسلام در بخش های مختلف به شرح ذیل است:


مقالات کامل شایسته تقدیر:
فاطمه پهلوان شمسی(استان یزد، شهرستان میبد)فرزین حبیب زاده(استان البرز، شهرستان کرج) بی بی صدیقه حیدری(استان یزد)


مقالات پوستری شایسته تقدیر:
سیده فائزه صفدرزاده(استان تهران) فاطمه زارع مبینی(استان یزد) (نویسندگان همکار: مهشید بکایی، مریم دافعی) ایوب شافعی پور(استان هرمزگان)


شعر:
محسن ناصحی(استان اصفهان)مجتبی خرسندی(استان لرستان، شهرستان بروجرد)زهرا گنجعلی(استان یزد)


دلنوشته:
سیما راغبیان هنزایی(استان یزد)زینب مهدی زاده(استان یزد)ندا هوشمند(استان یزد، شهرستان اردکان)  


بخش دانش آموزی:
الهه فلاح(استان یزد، شهرستان میبد)فاطمه السادات میرعبداللهی(استان یزد)کوثر سیروس (کلیپ  دانش آموزی)استان یزد


خطاطی:
زهرا احمدی( استان قم) فرزانه اخلاقی( استان قم) آسیه مهدوی(استان یزد) بی بی فاطمه حیدری(استان یزد)


نقاشی:
فائزه حکیم آبادی(استان یزد، شهرستان اشکذر) حنانه برنا(استان یزد) فاطمه رجال(استان یزد)


نقاشی (برگزیدگان کشوری):   
سعید دولتی(استان همدان) محمود یوسفی(استان یزد)