اختتامیه یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی استان یزد

اختتامیه یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی استان یزد


اختتامیه یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی استان یزدیازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی استان یزد با تجلیل از نفرات برگزیده به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد: مراسم اختتامیه یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی استان یزد با حضور مسئولان ارشد استانی، چهره‌های فرهنگی، کتابداران و جمعی از اعضای کتابخانه‌های عمومی به همت اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان یزد و سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، در تالار فرهنگ و هنر نگین یزد برگزار شد.

در آیین اختتامیه این جشنواره از ۲۵ نفر بصورت نمادین از بین ۵۹۳ برگزیده تجلیل شد و حجت‌الاسلام والمسلمین «مظفر سالاری» نویسنده برجسته استانی و کشوری در خصوص ابعاد شخصیت و سیره امام هشتم(ع) سخنرانی کرد.

این جشنواره از خرداد ماه سال گذشته با معرفی ۶ عنوان کتاب با هدف آشنایی با سیره و روش امام رضا (ع) در سه رده سنی «کودک»، «نوجوان» و «جوان و بزرگسال» کار خود را آغاز کرد.

گفتنی است یازدهمین دوره این جشنواره در قالب مسابقات نقاشی، چهارگزینه‌ای، داستانک‌، قصه‌گویی، شعر، دل نوشته و متن ادبی، پویش کتابخوانی، پویش «برای امام زمانم» و همچنین بخش ویژه حمایت از چاپ و انتشار منابع برتر (ویژه ناشران) و رشته مروجان فرهنگ رضوی (ویژه کتابداران) برگزار شد.