اجرای طرح " مادرانه" و" همسرانه"

اجرای طرح " مادرانه" و" همسرانه"طرح مادرانه و همسرانه به منظور ارائه روش های نوین فرزندپروری و همسرداری در مساجد یزد برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد؛ استفاده از فضای مجازی همواره رو به افزایش بوده و نیاز است که فرزندان در زمینه استفاده صحیح از این تکنولوژی مهارت لازم را داشته باشند و قطعا مادر به عنوان ستون اصلی خانواده می‌تواند نقش موثری در آموزش این مهارت به فرزندان داشته باشد،  در همین راستا طرح مادرانه و همسرانه با هدف کلی : ارتقاء توان مدیریتی زن در خانه ، مدیریت حل مشکلات در خانه ، برطرف شدن نیاز های اساسی و اولیه همسران و فرزندان در منزل ، روش های نوین تحکیم بنیان خانواده ، افزایش رضایت همسران از یکدیگر و کنترل فضای مجازی در محل  مساجد ، پایگاه های بسیج و حسینیه ها ، کانون های مساجد شهر یزد طی 6 جلسه توسط کارشناس بانو  و بصورت رایگان در حال برگزاری است.

این برنامه توسط سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد و با همکاری مؤسسه ی فرهنگی اجتماعی میم مثل مادر فاطمی یزد  در نقاط مختلف شهر از جمله محله های حسن آباد ، چاه ملکی ، اکرم آباد و ... در حال اجرا است .

از جمله مباحث مطرح شده در این جلسات : تفاوت های روان شناختی زن و مرد از دید اسلام، مدیریت روابط زناشویی، مدیریت فضای مجازی، خودآرایی، مراحل پیشگیری از اعتیاد ، انحرافات اخلاقی، نحوه تقویت و آموزش صبر به فرزندان، اصول نوین فرزندپروری و... می باشد.

همشهریان جهت شرکت در این جلسات و کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره 38277614 تماس حاصل نمایند.