«گره زندگي» موضوع بيست و نهمين سلسله نشست سبك زندگي در يزد

«گره زندگي» موضوع بيست و نهمين سلسله نشست سبك زندگي در يزد


«گره زندگي» موضوع بيست و نهمين سلسله نشست سبك زندگي در يزد

مديرعامل سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري يزد از برگزاري بيست و نهمين نشست از سلسله نشست‌هاي سبك زندگي اسلامي با موضوع «گره زندگي» خبر داد.

محمدرضا دشتي در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در يزد اظهار داشت: در سلسله نشست‌هاي سبك زندگي اسلامي كه تاكنون بيست و هشت دوره آن با موفقيت و با استقبال خوب مردم يزد برگزار شده، تلاش شده است تا مشكلات و دغدغه‌هاي خانواده‌ها شناسايي شود و با استفاده از راهكارهايي كه كارشناسان مذهبي و اساتيد روانشناسي ارائه مي‌دهند، به رفع اين مشكلات بپردازيم.

وي با بيان اينكه رفع بسياري از مشكلات و ارائه راهكار از سوي صاحب‌نظران مي‌تواند بنيان خانواده‌ها را مستحكم كرده و از آمار آسيب‌هاي اجتماعي نظير طلاق بكاهد، افزود: تلاش شده در اين نشست‌ها با بهره‌گيري از اساتيد اثرگذار و مورد قبول مردم، براي اين مشكلات چاره‌انديشي شود.

دشتي خاطرنشان كرد: موضوع‌هاي اين نشست‌ها در مورد مسائل مختلفي از تربيت فرزندان، روابط همسران، روابط والدين با فرزندان، روابط اجتماعي و ... در نظر گرفته شده و نشست بيست و نهم نيز در مورد نحوه ارتباط زوج‌ها با خانواده‌هاي يكديگر است.

مديرعامل سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري يزد يادآور شد: اين نشست كه با عنوان «گره زندگي» برگزار مي‌شود، به بررسي راهنمايي يا دخالت والدين در زندگي فرزندان خود مي‌پردازد و تفاوت اين دو موضوع را هم براي زوجين و هم براي والدين آنها مشخص مي‌كند.

وي ادامه داد: اين دوره با حضور دكتر ناصر محمدي از اساتيد برجسته دانشگاه برگزار مي‌شود و ضمن ارائه راهكار، به سئوالات شركت‌كنندگان در اين نشست نيز پاسخ داده خواهد شد.

دشتي خاطرنشان كرد: نشست بيست و نهم قرار است طبق روال هفته‌هاي گذشته، روز چهارشنبه 30 دي‌ماه از ساعت 18 در فرهنگسراي شهرداري يزد واقع در بلوار شهيد صدوقي برگزار شود.

وي با بيان اينكه اين نشست‌ها رايگان برگزار مي‌شود و شركت در آن براي همه آزاد است، افزود: علاقمندان به كسب اطلاعات بيشتر از برنامه‌هاي اين سلسله نشست‌ها مي‌توانند به نشاني www.yazdfarhang.ir مراجعه كنند.