«زندگي با طعم رسانه» در دهمين نشست موضوعي سبك زندگي بررسي مي شود

«زندگي با طعم رسانه» در دهمين نشست موضوعي سبك زندگي بررسي مي شود


«زندگي با طعم رسانه» در دهمين نشست موضوعي سبك زندگي بررسي مي شود

مسئول فرهنگي سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري يزد از برگزاري دهمين نشست از سلسله نشست هاي موضوعي سبك زندگي با عنوان «زندگي با طعم رسانه» خبر داد.

به گزارش روابط عمومي سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري يزد، عليرضا ثواچه اظهار داشت: با توجه به اينكه دشمنان تهاجم فرهنگي خود را بر روي نهاد مقدس خانواده متمركز كرده اند، اجراي برنامه هايي براي غلبه بر اين تهاجم از چندي پيش در دستور كار سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري يزد قرار گرفته است.

وي عنوان كرد: در اين راستا، سلسله نشست هايي به طور هفتگي براي خانواده تدارك ديده شده كه در هر نشست، موضوعي از مباحث حائز اهميت در خانواده با حضور اساتيد برجسته حوزه و دانشگاه به بحث گذاشته مي شود.

ثواچه خاطرنشان كرد: روش هاي همسرداري، تربيت فرزند و بسياري از موضوعات ديگر در اين سلسله نشست ها توسط اساتيدي همچون احمد آبايي، دهقان، حجت الاسلام دهقان چناري و ... مورد بحث قرار گرفته و خوشبختانه استقبال بسيار خوبي نيز از سوي خانواده ها از اين برنامه شده است.

وي عنوان كرد: تاكنون 9 نشست از اين سلسله نشست ها برگزار شده و نشست دهم قرار است با موضوع «زندگي با طعم رسانه» با حضور حجت الاسلام دهقان چناري برگزار شود.

مسئول فرهنگي سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري يزد ادامه داد: شركت عموم شهروندان به ويژه زوجهاي جوان در اين جلسات آزاد و رايگان است و علاقمندان به شركت در نشست هر دوره تنها با ارسال عدد 222 به سامانه 30006159 مي توانند براي شركت در اين جلسات به طور هفتگي ثبت نام كنند.

وي خاطرنشان كرد: نشست دهم قرار است روز چهارشنبه، چهارم شهريورماه از ساعت 18 در فرهنگسراي شهرداري يزد برگزار شود.

ثواچه با اشاره به اهميت نقش رسانه در خانواده و تاثيرگذاري بيشتر برخي رسانه ها به ويژه شبكه هاي ماهواره اي عنوان كرد: در اين جلسه تلاش شده با پخش كليپ، آثار مثبت و منفي رسانه در خانواده‌ها توسط يكي از كارشناسان خبره مورد بررسي قرار گيرد.